Навіщо шукати працівників, якщо є Udacity?

Flipkart, найбільший торговельний онлайн-майданчик Індії, у співпраці з Udacity, радикально змінює процес найму співробітників для індустрії програмного забезпечення.


Відтепер він більше не буде проводити співбесід з кандидатами та перевіряти їх тестові завдання. Натомість, Flipkart буде безпосередньо приймати студентів, які отримали Nanodegree відповідного профілю на Udacity. Такий підхід дозволить прискорити прийняття на роботу талановитих фахівців вже зі сформованим набором необхідних навичок. Звичайно ж, уникаючи конкуренції з боку інших компаній, які теж бажають вполювати спеціаліста.

Випускникам Udacity такий підхід також дає суттєві переваги. Адже під час навчання вони можуть зручно сфокусуватися на здобутті професійного досвіду, який відразу ж буде затребуваний на реальній роботі.

Перші три власники сертифікату Android Developer Nanodegree вже почали свій трудовий шлях у Flipkart в команді розвитку мобільних додатків. Обидві сторони очікують ще багато-багато нових співробітників.

Пеюш Райан, головний технічний директор Flipkart, прокоментував нове партнерство: “Проекти, над якими ми працюємо в Flipkart, вимагають персоналу світового класу. Нам потрібні найкращі експерти щоб задовольняти потреби вибагливих індійських споживачів. Звичайний процес найму дає вкрай обмежену інформацію щодо навичок та здібностей кандидата на конкретній відповідальній посаді. Але про це можна не турбуватись якщо маєш справу з Udacity. Завдяки цьому ми маємо змогу всебічно оцінити компетентність наших майбутніх співробітників”.

Себастьян Трун, засновник Udacity, також сповнений ентузіазму: “Я вважаю підходи Flipkart сучасними та інноваційними. Наша мета: якнайкраще навчити випускників Nanodegree у сферах мобільних та веб-розробок, аналітики даних і машинного навчання. Ми надзвичайно раді можливості співпраці та з нетерпінням очікуємо її поглиблення.”

Вже зараз економіка Індії потребує від 50,000 до 70,000 розробників програмного забезпечення. Ця цифра дуже швидко зростає та до 2020 року складе близько 20 мільйонів. Лише уявіть собі ці безмежні перспективи професійного розвитку!

Коментарів немає.

Залиште свій коментар