Навчання без конспектів і лекцій. UNIT Factory – ІТ-школа майбутнього

Навчатимуть без учителів, конспектів і лекцій, а відбиратимуть не за академічними критеріями і технічними навичками, а за здібностями і мотивацією. Курс розрахований на три роки і навчання – безкоштовне, повідомляє Рedpresa.


Школа 42заснована в 2013 році у Франції як приватна школа програмування. У ній навчання проходить 24/7 та peer-2-peer, тобто в режимі колаборації. З традиційним освітнім форматом із французькою школою спільного мало: оцінок тут не ставлять, конспектів не ведуть. Навчання відбувається у вигляді роботи над проектами в режимі, як називають це в школі, “глибокого навчання”. Саме за такою моделлю навчатимуть програмістів у UNIT Factory.

На київській “IT-фабриці” готуватимуть фахівців за спеціальностями:

  • Менеджер IT-проектів;
  • Архітектор програмного забезпечення;
  • Архітектор мереж;
  • Веб-розробник;
  • Розробник мобільних додатків;
  • Спеціаліст з IT-безпеки;
  • Розробник відеоігор.

Навчання безкоштовне за умови, що випускники працюватимуть в Україні не менше трьох років. Вступити до школи можуть усі охочі віком від 18 до 30 років.

Прийом заявок на сайті вже стартував. Вибиратимуть кандидатів за підсумками онлайн-тестування. Як стверджує команда школи, тест дасть змогу виявити здібності, необхідні для роботи програмістом. Водночас уже наявні навички написання коду не мають значення, тож шанси є у всіх. “Звісно, якщо ви ніколи в житті не бачили комп’ютера, вам буде складно. Але немає нічого неможливого“, – зазначають у Unit Factory.

born-to-code

За підсумками реєстрації майже 900 студентів зможуть пройти випробувальний місяць навчання, але на подальший курс, який продовжиться на три роки, в листопаді 2016 року візьмуть 300 осіб. Навчання відбуватиметься в режимі офлайн.

У Unit Factory запевняють, що випускники зможуть працювати програмістами вже за підсумками перших 12 місяців навчання. Після цього вони зможуть вирішити, чи продовжувати навчання, чи йти працювати в IT-компанію. Випускники отримають сертифікат про закінчення школи. Проект фінансує фонд Василя Хмельницького K.Fund, який підтримує такі проекти, як Bionic University, iLearn та інші. Також Unit Factory підтримує громадська організація “Освіторія” і французька Школа 42.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар