Найбільша МВОК-платформа іспаномовного світу виходить на глобальний ринок

Сьогодні на ринку онлайн-освіти є кілька явних лідерів − це Coursera, edX і Udacity. Всі перераховані МВОК-платформи є англомовними. У іспаномовному світі також є свій лідер, який поки ще не входить до трійки найбільш популярний онлайн-курсів за межами Латинської Америки.


Це МВОК-платформа MiriadaX, що менш ніж за рік привернула увагу більше 700 000 іспаномовних студентів, які мають можливість навчатися на 153 різних курсах.

Минулого тижня творці MiriadaX на міжнародній освітній конференції в Ріо-де-Жанейро оголосили про рішення запустити платформу на світовий ринок. Мета глобального запуску проекту − залучити понад 600 млн потенційних іспано- і португаломовних студентів. У планах MiriadaX також зробити революцію в сфері інтернет-освіти.

Проект є спільною ініціативою іспанської телекомунікаційної компанії Telefonica і найбільшої фінансово-кредитної групи Іспанії Banco Santander. У зв’язку зі зростаючою потребою в освіті творці проекту впевнені у величезному потенціалі онлайн-навчання. За допомогою найбільших іспано-і португаломовних платформ для онлайн-освіти TLS і Universia вони планують зробити доступ до знань більш відкритим та доступним для іспаномовного населення далеко за межами Латинської Америки.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар