На шляху до IPO EdTech стартап Instructure готовий підняти новий великий раунд інвестицій

Згідно інформації TechCrunch компанія “Instructure” зі сфери освітніх технологій підняла новий великий раунд інвестицій на своєму шляху до IPO, яке планується пізніше цього року.


До нас дійшли чутки з декількох джерел, що ця хмарна платформа шкільної та вищої освіти залучає близько 50-70 млн. доларів в раунді E, тоді як одне з джерел називає в якості нижньої межі діапазону 40 млн. доларів.

У 2011 році компанія Instructure створила систему керування навчанням Canvas. Наразі цей продукт компанії використовує і її головний конкурент − освітньо-технологічний гігант Blackboard, оскільки його власні розробки були на той час витіснені з ринку. І Blackboard, і Canvas пропонують сучасні онлайн-платформи для навчального набору.

Blackboard, яка була запущена в 1997 році, до теперішнього часу відіграє велику роль на віртуальному освітньому ринку. Платформа обслуговує більш ніж половину (більше 12300) всіх американських шкіл K-12, та 1900 міжнародних навчальних закладів. Згідно з даними CrunchBase, з моменту запуску Canvas вдалося залучити 2 млн. студентів і вчителів, а також 930 навчальних закладів по всьому світу.

Зараз у планах Instructure запуск нової корпоративної освітньої платформи – Bridge.

Досить ймовірно, що новим інвестором в цьому раунді стане Insight Venture Partners. Кілька джерел заявляють, що Bessemer Venture Partners і Epic Ventures також візьмуть участь у фінансуванні проекту. Bessemer був одним з великих інвесторів минулого освітнього технічного стартапу.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар