На EdEra розпочалися повноцінні онлайн-курси

За повідомленням сайту Studway, сервіс EdEra запустив оновлений сайт, на якому кожен охочий може ознайомитися з онлайн-курсами повного циклу – від лекцій до книжок. Користувач отримує доступ до інтерактивних лекцій
, високоякісних конспектів
, домашніх завдань, екзаменів та сторінки прогресу у будь-який час і в будь-якому місці.


Вже зараз стартувала перша хвиля курсів з 7 предметів: фізики, української мови, математики, біології, географії, історії України та англійської мови.

Educational Era – український освітній проект, що створює повноцінні онлайн-курси у форматі МВОК (масових відкритих онлайн-курсів) та супроводжуючі матеріали широкого профілю. Команда проекту у зв’язці з викладачем розробляє увесь контент самостійно та розміщує курси на своїй онлайн-платформі. Проект EdEra почав свою діяльність із запуску перших в Україні онлайн-курсів підготовки до ЗНО.

20 вересня було запущено проект у тестовому варіанті. Команда досліджувала реакцію фокус-груп на контент, регулювала тривалість відео-роликів для найкращого сприйняття, складність матеріалів, результати і т.д.

Команда проекту (випускники КНУ, КПІ, КНЕУ та португальського вишу Universidade de Coimbra) проводить повноцінний цикл створення курсів: організація навчального процесу, зйомка, монтаж, створення ілюстрованих конспектів, презентацій, анімацій, генерація усіх ідей з подачі матеріалу, аналіз контенту, підтримка онлайн-платформи тощо.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар