МВОК врятує європейський ринок IT-індустрії

Європейська комісія провела дослідження стосовно попиту та пропозицій на освоєння веб-навичок у сфері масової онлайн-освіти. Дані були опубліковані і наразі доступні в мережі у вільному доступі.


Дослідження проводилося проектом PAU Education під егідою Європейського Союзу в рамках ініціативи Єврокомісії Web Talent Initiative − спеціальної програми по створенню нових робочих місць у сфері інформаційних технологій і розвитку веб-підприємництва.

В основі дослідження лежить аналіз більш як 200 провайдерів послуг онлайн-освіти і близько 3000 опитаних онлайн респондентів з усього світу. Фінальна доповідь містить експертні оцінки, дані опитувань серед викладачів, студентів і роботодавців, рекомендації для представників навчальних закладів та IT-індустрії.

У дослідженні мова йде про те, що багатьом студентам досить складно знайти для себе відповідні курси, не дивлячись на досить велику кількість освітніх онлайн-програм (77 курсів з розвитку веб-навичок від різних європейський ВНЗ) Автори дослідження відзначають, що зниження вартості таких курсів і гарантії якості надаваних послуг допоможуть постачальникам онлайн-курсів привернути увагу до МВОК, а значить і збільшити кількість слухачів програм в області інформаційних технологій.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар