МВОК для бажаючих стати авіатором буде більше

За інформацією Campus Technology авіаційний університет “Ембрі-Ріддл” розширює свої пропозиції щодо масових відкритих онлайн-курсів. Установа, яка налічує два американських кампуси і один азіатський, обговорюватиме чотири цікаві та актуальні теми в онлайн-форматі.


Всі вони на сьогоднішній день вже доступні для реєстрації на Canvas Network. Перший курс почнеться в березні. “Людський фактор під час авіації” триватиме чотири тижні та потребуватиме близько двох годин зусиль кожного тижня.

Щодо результатів, то тим, хто успішно завершить курс, буде наданий сертифікат. MВОК досліджуватиме питання про те, яку роль відіграють людські можливості під час авіаційних катастроф. Інструктором виступив Денніс Вінченцо, людина, яка має 18-річний досвід роботи в цій галузі.

Інші програми включатимуть в себе такі предмети, як: розслідування авіаційних подій (початок у травні); робота аеропортів та авіакомпаній (початок у серпні); технічне обслуговування повітряних суден, ремонт та капітальний ремонт (початок в жовтні). Canvas також проводить самостійний курс, створений “Ембрі-Ріддл”, під назвою “Авіація 101”, який надає онлайн введення в професію авіатора.

За даними університету, попередні його МВОК залучили у свої ряди близько 14 тисяч учасників.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар