Мумбайський університет планує запуск нової платформи цифрового навчання

За повідомленням Educatuion News, один з найвідоміших навчальних закладів Індії розпочав глобальне оновлення своєї віртуальної інфраструктури.


Університет Мумбая будує плани зі створення цифрової платформи онлайн-курсів, серед тем яких вже заявлені соціальні науки, природничі науки та музика. Навчальний заклад планує створити 40 віртуальних класних кімнат в межах інститутських будівель. Класи будуть працювати в рамках мережі віртуальної освіти, яка пропонуватиме лекції через супутникову трансляцію.

У той же час проректор університету, доктор Санджай Дешмух, пообіцяв, що усі студенти, які закінчили навчання у 2016 році, отримають сертифікати.

“Доступ до оцінок минулих років вже розміщений на сайті для студентів”, – розповідає він.

Все це відбувається завдяки новому контракту, який підписала школа з MKCL, її партнером, який постачає цифрові рішення для всіх студентів, що навчаються в університеті. Університет намагається збільшити віртуальні пропозиції, які почали надходити після того, як школа отримала багато зауважень преси через свою застарілу інфраструктуру. “Дешмух запевнив нас, що були прийняті усі необхідні заходи для забезпечення інфраструктури, яка буде оновлюватися, на додаток до реалізації нової”, – повідомляє Пітер Натанаїл для PrepSure.

Інтернет-освіта в Індії стрімко зростає. ProjectHindi продовжує пропонувати доступ до класів і курсів найбільш популярною мовою країни. Портал електронного навчання онлайн пропонує безкоштовне навчання на хінді з метою підвищення кваліфікації робочої сили в Індії. Портал є повністю безкоштовним, таким чином, користувачі можуть переглядати інформацію на будь-якому електронному пристрої і мати доступ до вчителів, які з радістю дадуть відповідь на будь-яке запитання.

“Моя пристрасть до поширення вільної і доступної освіти для всіх у Індії, хто зацікавлений у цьому, не знає кордонів”, – говорить Пратек Сінгх, засновник ProjectHindi. Даний проект – це перша безкоштовна платформа, створена виключно для забезпечення освіти і професійних навичок в Індії, котрі користуються попитом. Моя мета полягала в тому, щоб закрити лазівку між вакантними робочими місцями і працьовитими кандидатами без необхідних навичок”.

На сьогоднішній день курси доступні з цілої низки предметів, включаючи JavaScript, XML, Microsoft Excel, HTML, CSS та співбесід. Уроки розбиті на невеликі частини, які, як вважають засновники, сприяють поглинанню інформації.

Сінгх стверджує, що хоча й існує багато робочих місць в країні, проте, так званий “пробіл” у навчанні продовжує збільшуватися, так як практичні навички, необхідні для досягнення успіху в сучасному світі, стають все більше і більше недоступні на хінді. ProjectHindi створений, щоб заповнити цей “пробіл” і створити більший попит на таку країну, як Індія.

Колишній прем’єр-міністр Манмохан Сінгх відзначає, що однією з найбільших перешкод, що стоять сьогодні перед країною, є безробіття серед освідченої молоді, незважаючи на те, що вони живуть в одній з найбільш швидко зростаючих економік в світі.

“Не дивлячись на те, що кожен день нові галузі промисловості приходять з новими можливостями, значна частина нашої молоді позбавлена безпечних робочих місць відповідно до своєї кваліфікації”, – говорить Сінгх, натякаючи на економічне зростання безробіття в країні.

Він продовжує обговорювати важливість онлайн-освіти, дистанційне викладання і доступну освіту, додаючи, що все це доступно сьогодні в результаті технологічних досягнень, які були неможливими ще 20 років тому.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар