Молодь взагалі-то зовсім не проти довгих відео

Campus Technology вщент руйнує міфи про нездатність молодих осіб фокусуватися на інформації.


Незважаючи на те, що для багатьох аудиторій чим коротше відео, тим краще, швидкісні відео типу Snapchat (до 10 секунд) починають втрачати свою популярність, оскільки це вже вважається, так би мовити, застарілим форматом.

Нещодавнє опитування, проведене компанією, яка продає додатки для редагування відео показало, що мілленіали – від 25 до 34 років – мають значно більшу цікавість до довгих відео. Вони віддають перевагу відео довше 6 хвилин тим, які довжиною менше хвилини.

У травні 2016 року TechSmith провів відео-опитування, щоб зрозуміти ставлення до перегляду відео користувачів у США.

Ці висновки надали наступні результати:

  1. Серед опитаних усіх вікових груп мілленіали мали найменший відсоток респондентів, які вимикали відео, не додивляючись його до кінця.
  2. Проте, тут також було багато людей, які перестали дивитися відео, не закінчивши, тому що мали справи, хоча, основними причинами були “нудьга” і “не отримання очікуваної інформації”.
  3. Вони також відволікалися. Мілленіали найменше серед усіх вікових груп зосереджувалися виключно на самому перегляді відео.
  4. Мілленіали також мали найвищий відсоток серед усіх респондентів, які обрали перемикаючі пристрої для перегляду відео.
  5. 6 з 10 мали зворотний зв’язок і більш ніж один з 10 (приблизно 13%) зв’язувалися безпосередньо з авторами відео по електронній пошті або іншими способами.
  6. Три найбільш важливі характеристики для перегляду відео відносяться до доречності самого змісту: глядачі повинні бути дійсно зацікавлені в цій темі, контент самого відео повинен відповідати їхнім потребам та відео повинне  містити дійсно релевантний зміст.

“Ми визнаємо, що відео стало невід’ємною складовою спілкування і навчання TechSmith. Нещодавно ми провели дослідження, щоб якомога краще зрозуміти ставлення та переваги людей щодо перегляду відео”, – говорить генеральний директор TechSmith Венді Гамільтон. “Ці результати дозволили нам отримати корисну інформацію, в тому числі й те, що 98% мілленіалів в США насправді надають первагу відео, довжиною більше 6 хвилин”.

Отже, не вірте сумнівним чуткам, завжди перевіряйте інформацію!

Коментарів немає.

Залиште свій коментар