Модель освіти майбутнього від Дафни Коллер, співзасновника Coursera

В інтерв’ю одному з найвпливовіших американських видань The Wall Street Journal вона поділилася своїми думками з приводу освіти майбутнього.


Професор Стенфордського університету Дафна Коллер вважає, що онлайн-навчання навряд чи здатне замінити традиційну модель освіти. На її думку дистанційна освіта продовжить і далі розвиватися в глобальному масштабі, до неї приєднається ще більше університетів, але вона залишиться лише доповненням до традиційного навчання.

Дафна Коллер пояснює, що онлайн-курси дозволяють студентам отримати базові навички і знання, але поки ще не в силах забезпечити багато чого з того, що доступно в освіті традиційного зразка.

Саме ця думка наштовхнула творців Coursera на розробку змішаної моделі навчання, при якій студенти дистанційно отримують основну інформацію, а в ході уроку активно взаємодіють з викладачем і класом. У планах Coursera в першу чергу розширити сферу впливу за допомогою курсів іноземних мов, а також відкрити доступ до першої в світі програми MBA у форматі масових онлайн-курсів.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар