Microsoft нарешті випускає “Minecraft: Educator Edition”

EdSurge повідомляє, що 9 червня було оголошено про випуск нової “Minecraft: Education Edition”, призначеної для викладачів, адміністраторів та студентів.


Після тестування бета-версії програми в травні, Microsoft випускає версію для педагогів. Вони зможуть спробувати її протягом літа в обмін на відгуки.

Компанія повідомляє, що влітку програма включає в себе додаткові функції, створені спеціально для бета-тестерів. Команда подтримки зможе допомагати студентам протягом всієї гри, надаючи інструкції і пропонуючи вчителям спосіб вставляти гіперпосилання на додаткові ресурси. Камери дозволятимуть студентам фотографувати і документувати процес гри. А “класні дошки” надаватимуть змогу викладачам записувати цілі навчання, інструкції, або будь-яку іншу інформацію, котра може бути потрібна дітям під час гри.

Розробники також випустили пробні уроки щоб допомогти викладачам, які використовують Minecraft, отримати знання з таких тем, як “Наслідки винищення лісів” і “Вивчення їх чинників”.

Проте, програма не завжди буде безкоштовною. Microsoft повідомляє, що повна версія “Minecraft: Education Edition” будедоступною для придбання у вересні і коштуватиме від $1 до $5 для кожного користувача за рік в залежності від розміру його школи і кваліфікації.

Якщо у вас є пропозиції щодо майбутньої співпраці, будь ласка, відправляйте їх на адресу: http://aka.ms/meefeedback.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар