Microsoft купує LinkedIn за $26 млрд.

Офіційний сайт Microsoft повідомляє про революційну угоду стосовно придбання відомої соціальної мережі для професіоналів.


Нещодавно корпорація Microsoft зробила офіційну заяву про купівлю мережі професійних контактів LinkedIn. Викуп буде здійснено повністю за готівку, ціна $196 за акцію, що в цілому становить $26 млрд. Угода буде профінансована за рахунок позикових коштів.

CEO LinkedIn залишиться Джефф Вейнер, він буде підпорядковуватися безпосередньо голові Microsoft Сатьї Наделлі. Цю угоду цілком підтримують Рід Хоффман, голова ради директорів, співзасновник і основний акціонер компанії, а також Вейнер. Придбання планується завершити до кінця поточного року.

Операцію вже анонімно підтримали члени рад директорів обох компаній, проте закриття угоди буде залежати від схвалення всіх акціонерів LinkedIn, а також від рішення антимонопольних органів США. Після закриття угоди фінансові результати LinkedIn будуть розкриватися у звітах Microsoft, у розділі Productivity and Business Processes.

“Команда LinkedIn виростила фантастичний бізнес на тому, що об’єднувала професіоналів по всьому світу. Разом ми зможемо збільшити зростання LinkedIn, а також Microsoft Office 365 і Dynamics, оскільки хочемо розширити можливості кожної людини і організації на планеті”, − коментує подію Наделла.

Крім того, за словами Хоффмана, для LinkedIn наступив ще один визначальний момент.

“Я бачу в угоді неймовірну можливість для членів нашої мережі й наших клієнтів і з нетерпінням чекаю роботи над новим, спільним бізнесом. Повністю підтримую рішення ради директорів, і буду голосувати своїми акціями відповідно до їх рекомендацій”, − підкреслює Хоффман.

Зазначимо, що у LinkedIn зараз близько 400 млн користувачів по всьому світу.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар