Luxvera − МВОК для всіх, хто хоче глибше вивчити себе в цьому світі і в Бозі

Інтернет-сайт радіо CBN інформує, що Регентський університет Сполучених Штатів відкриває християнську освітню онлайн-платформу Luxvera.


Нещодавно Регентський університет Сполучених Штатів відкрив християнську освітню онлайн-платформу Luxvera. Вже запущено кілька курсів, першим з яких став курс, що розповідає слухачам про те, хто ж такий Ісус. У недалекому майбутньому мільйони людей з усіх куточків земної кулі зможуть вивчати теми світового значення, такі як правознавство, політика, філософія, історія, бізнес, біблістика і багато інших. Отже, напрямки будуть розділені на так звані факультети: християнський факультет, уряд і закон, гуманітарні науки, бізнес і економіка, інформаційні технології.

На веб-сторінках кожного курсу студенти зможуть знайти повну і докладну інформацію про його керівника, тривалість курсу, а також про його зміст, а саме основні теми охоплені в період навчання. Також будуть викладені документи, пов’язані з курсом, і спеціально для студентів, які захочуть обговорити будь-які питання, буде організована дискусійна дошка. Творці проекту планують видавати дипломи по закінченні пройдених курсів.

Напрями факультетів вибрані не випадково. Luxvera пропонує своїм студентам вивчити теми, які стосуються кожного аспекту в житті людини. Творці проекту впевнені, що зможуть допомогти слухачам курсів якомога глибше вивчити себе, Бога і світ. Варто відзначити, що Luxvera − не перша християнська платформа для масового онлайн-навчання: до неї вже існувало декілька подібних проектів.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар