Linux Foundation створила відкритий курс для усіх бажаючих

Як повідомляють Education News зовсім нещодавно на Edx з’явилася безкоштовна серія лекцій з обчислювальної інфраструктури. Масивний відкритий онлайн-курс носить назву “Введення до технологій обчислювальної інфраструктури” і вже відкритий для реєстрації.


Ця програма є частиною нещодавно анонсованої політики додавання більшої кількості контенту від сторонніх ініціативних установ. Нагадаємо, відтепер система участі в навчанні дещо змінена, а нові члени edX, окрім додаткових університетів, включають в себе Міжнародний валютний фонд, Фонд сім’ї Уоррена Баффета та Смітсонівський інститут.

Програма від Linux Foundation призначена для розробників, системних адміністраторів та інших фахівців, які повинні розумітися на основах обчислень і програмного забезпечення DevOps. Курс включає в себе 12 розділів, супроводжуючі вікторини та випускний іспит в кінці курсу. Студенти можуть взяти участь в курсі абсолютно безкоштовно, а сертифікат по успішному завершенню навчання коштуватиме всього лише $99:

“Раніше Linux Foundation викладав такий самий курс за $2,500”, – повідомляє Фред О’Коннор з PC World.

Програма охоплює такі технології наступного покоління як Docker, CoreOS, Kubernetes і OpenStack, а також містить огляд програмного забезпечення щодо зберігання, мережевих рішень і безперервної інтеграції передового досвіду. Основи усіх цих платформ з відкритим вихідним кодом будуть включені до даного курсу, повідомляє Стівен Дж. Воган-Ніколс з ZDNet.

Курс викладається Чіпом Чайлдерсом і Непадрою Харе. Чайлдерс є віце-президентом відділу технологій в Cloud Foundry Foundation, який є відкритим вихідним кодом платформи промислового консорціуму, і інженером з більш ніж 15-річним досвідом роботи.

Непадра Харе є автором Docker Cookbook та пропонує навчання та консультаційні послуги, пов’язані з технологіями зберігання. Вона має більш ніж десятирічний досвід роботи в ІТ-індустрії на різних посадах, повідомляє Linux Foundation.

Реєстрація вже відкрита, але сам курс почнеться в червні. Точна дата поки ще не відома. Це вже другий курс, який пропонує Linux Foundation на платформі edX. Інший носив назву “Введення до Linux” та мав більше 500 тисяч студентів-учасників з усього світу. За словами виконавчого директора edX, професора МІТ Ананта Агарвала, це один з найпопулярніших курсів edX за увесь час.

Джим Землін, виконавчий директор Linux Foundation, розповідає: “Реакція на наш перший edX курс була досить потужною та продемонструвала розуміння серед студентів і майбутніх професіоналів по усьому світу того, що відкритий вихідний код – це шлях до прибуткової кар’єри в галузі технологій.”

З введенням до технологій обчислювальної інфраструктури будь-яка людина зможе почати вивчати основи побудови та управління деякими з сьогоднішніх найбільш поширених програмних забезпечень, надаючи професіоналам міцні позиції на ринку ІТ-талантів.

За словами Баррі Левіна з Venture Beat, організація також пропонуватиме нову платну партнерську програму авторизованого навчання.

Нагадаємо, Linux Foundation є організацією, яка допомагає компаніям в розробці відкритих технологій. А EdX була заснована в якості безкоштовної онлайн-платформи навчання в 2012 році в рамках партнерства між Гарвардським університетом і Массачусетським технологічним інститутом.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар