LinkedIn представляє топ найбільш затребуваних спеціальностей року

Відома соціальна мережа для встановлення ділових контактів LinkedIn опублікувала список найбільш важливих для працедавців спеціальностей року, що минає.


У топ-лист  “найгарячіших навичок 2014” входить 25 найбільш затребуваних на сьогоднішній день галузей знань у таких напрямках, як інформаційні технології, фінанси, менеджмент і управління персоналом.

У першій п’ятірці найбільш цікавих работодавцям навичок виявилися такі напрямки: статистичний аналіз і обробка даних (Statistical Analysis and Data Mining), захист інформації в мережі (Network and Information Security), проміжне і інтеграційне програмне забезпечення (Middleware and Integration Software), системи зберігання та управління (Storage Systems and Management), пошукова оптимізація та маркетинг (SEO / SEM Marketing).

За такими спеціальностями, як Data Mining, а також ще трьома напрямками з першої десятки найбільш затребуваних навичок − мови програмування Python / Ruby / Perl (Fundamentals of Computing), хмарне програмування для мобільних пристроїв на базі Андроїд (Mobile Cloud Computing with Android) та інформаційна безпека (Cybersecurity) − на масових курсах вже є цілі навчальні програми.

Отже, якщо не зволікати з реєстрацією на МВОК-платформах, то можна вже найближчим часом стати працівником мрії для багатьох компаній по всьому світу.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар