Lenovo розпочинає випуск планшету для маленьких користувачів з Індії

Всесвітньо відомий виробник ПК і смартфонів в партнерстві з компанією освітніх технологій ConveGenius запустив новий планшет “CG Slate”, призначений спеціально для школярів, інформує Education News.


Пристрій, як очікується, можна буде придбати виключно в електронній крамниці Flipkart.

CG Slate” позіціонується навчальним таблетом для дітей. Він, як ввважають у компанії, допоможе мотивувати молодих учнів і надасть їм можливість насолоджуватися процесом навчання в той же час допомагаючи їм зосередитися на завданніях. Раніше він випускався тільки для клієнтів ConveGenius та інших навчальних центрів, розташованих в Індії, Сінгапурі, Малайзії та Індонезії, проте, тепер пристрій доступний для публіки за ціною 8499 рупій ($​126).

Пристрій має 7-дюймовий дисплей і дозвіл 1024 х 600 пікселів. Також девайс має чотириядерний процесор MT8127 MediaTek, оснащений 1 Гб оперативної пам’яті. Він також пропонує 8 Гб вбудованої пам’яті, яка може бути збільшена до 32 Гб за рахунок використання карти MicroSD. Планшет має задню 2-мегапіксельну камеру і фронтальну камеру 0.3 Мп, а важить трохи більше 9 унцій.

Таблет використовує гейміфікований підхід до навчання, надаючи дітям можливість відчути себе частиною гри, вивчаючи важливі концепції за допомогою інтерактивних книг, відео, розповідей та робочих записів.

Пристрій використовує підхід Learn-Play-Shop, який штовхає дітей вчитися самостійно, без допомоги батьків. Бали, які зараховуються під час навчання, потім можуть бути використані, щоб подивитися мультики або пограти в ігри. Діти також матимуть можливість обирати іграшки та додавати їх в список побажань, які потім будуть доступні для придбання батьками з використанням готівки, синхронизованої з рахунком дитини.

Батьки також зможуть користуватися пристрієм за допомогою паролю, який дозволяє використовувати всі функції стандартного таблету.

Додатковою ознакою є талісман Тіту, який керує дітьми в процесі навчання і надає персональні рекомендації на основі потреб кожної дитини.

“CG Slate” є доступним і комплексним мобільним рішенням, який використовує величезний потенціал гейміфікації для персоналізації навчання для дітей. Ми впевнені, що інтерактивні уроки, ігри, відео та фільми “CG Slate” збагачуватимуть загальний досвід навчання молодого покоління і будуть реальною допомогаою для батьків”, – говорить представник компанії ConveGenius Джайрадж Бхаттачарія під час презентації пристроя.

Бхаскар Чоудхурі, директор з маркетингу компанії Lenovo, додає, що таблет змінив світ навчання завдяки своїй здатності використовувати інтерфейс сенсорного екрану, щоб отримати доступ до різних цифрових ресурсів.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар