Ласкаво просимо у всесвіт змішаного навчання

За повідомленням Education Dive у вівторок Інститут Клейтона Кристенсена зробив доступною можливість представниками шкіл створювати власні профілі на хабі онлайн-ресурсів Blended Learning Universe.


Як повідомляється в офіційному релізі, наразі в BLU вже зареєстровані представники близько 300 шкіл із 38 штатів США. Корисні веб-сервіси, демографічні статистичні інструменти та довідкова інформація, яка є в наявності на ресурсі, дозволяють школам максимально ефективно використовувати та покращувати свою освітню модель.

Додатково BLU пропонує фільтри пошуку, які дозволяють навчальним закладам порівняти себе з іншими по різноманітним навчальним та географічним параметрам. Для скачування також доступні практичні посібники, навчальні підручники та робочі зошити.

Джулія Фріленд Фішер, керівник освітнього департаменту Інституту Клейтона Кристенсена,  так коментує цю подію: “Ми сподіваємося, що ділячись історіями успіху змішаного навчання, викладачі зможуть навчатися один в одного як найкраще інтегрувати технології в школах, допомагаючи своїм учням досягати нових висот”.

Нагадаємо, що Інститут Клейтона Кристенсена − це некомерційна організація, присвячена покращенню світу за допомогою інновацій. Заснований на теорії “підривних інновацій” професора Гарвардського Університету Клейтона М. Крістенсена, цей навчальний заклад пропонує унікальну основу для розуміння багатьох нагальних проблем суспільства, включаючи освіту. Серед працівників Інституту є багато впливових теоретиків концепції “змішаного навчання”, тому наукові праці представників цього закладу особливо корисні та цікаві МВОК-суспільству.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар