Ласкаво просимо до нової версії Udacity!

Пропонуємо вашій увазі звернення творців однієї з найвідоміших МВОК-платформ світу стосовно великих змін, які чекають на нас у найближчий час.


Udacity будує взаємовигідні відносини між викладачами та студентами, щоб виконувати функції незамінного та життєво важливого партнера. Ви довірили нам дивовижний етап вашого життя, а ми, в свою чергу, стали вашим партнером по досвіду. Ваші цілі − це наші цілі, ваші проблеми − це наші проблеми, і ваші успіхи − це наші успіхи. Ви зростаєте як учні, а ми зростаємо як компанія.

Користуйтеся попитом

Коли ми почали процес розробки нової ідентичності для Udacity, це співвідношення було нашою основною мотивацією. Ми знали, що нам потрібно відобразити цей зв’язок у новому Udacity. Зрештою, саме цей девіз “користуйтеся попитом” забезпечив нам подальший рух вперед.

Навчання довжиною у все життя

Запитуючи себе, що значить користуватися попитом та підтримувати ваше прагнення бути затребуваними, ми прийшли до висновку, що нова перспектива навчання перемогла, і що завдяки вашим успіхам ми змінили старий підхід до освіти на користь нового та динамічного і впровадили зобов’язання щодо навчання протягом усього життя.

Студентський успіх

Цей акцент на усіх студентах інформує кожен аспект того, що ми робимо: від миттєвого навчання та передових технічних навичок до підготовки, щоб взяти інтерв’ю. З розмов з нашими партнерами ми дізналися, що це саме те, що вони цінують найбільше в кандидатах Udacity (саме тому наші випускники отримують роботу!) − наші студенти однозначно добре підготовлені і готові взятися за справу в перший же день.

 Новий Udacity

Починаючи з сьогоднішнього дня, ми познайомимо вас з новим Udacity. У найближчі місяці ви будете спостерігати ще більш цікаві зміни. Але, будь ласка, пам’ятайте, що ми та ж сама компанія, з тими ж цінностями та приорітетами, та тією ж глибокою зацікавленістю у вашому майбутньому.

Отже, користуйтеся попитом.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар