Корнельський університет пропонує нову схему: передплати та навчайся

Campus Technology розповідає про цікаву ініціативу впливого навчального закладу: відтепер на онлайн-освіту можно зробити передплату подібно до журналів або газет.


В сучасних умовах навіть індивідуальні уроки фітнесу та кулінарні майстер-класи можуть легко бути доступні в режимі онлайн. Чому б не спробувати те саме для освіти? eCornell, інтерактивна програма Корнельського університету, нещодавно запропонувала щомісячну освітню програму, яка працює в режимі передплати.

Веб-серії є новітнім доповненням до загального онлайн-контенту eCornell. Вже працюють 30 інтерактивних програм з сертифікатами, призначені для охоплення більш широкої аудиторії, ніж звичайних студентів денної форми навчання. Інноваційний метод був розробленей для того, щоб забезпечити весь світ фахівцями зі знаннями від Корнельського університету.

Новий сервіс надає підписникам записані на відео різноманітні освітні онлайн-події. Ці події включають в себе презентації, інтерактивні дискусії і питання, які найбільше цікавлять суспільство. Увесь контент розробляється викладачами або галузевими експертами Корнелла. На відміну від інших класів в університеті, веб-серії відкриті для кожного, у кого є можливість сплатити за навчання. Іншими словами, тут відсутній будь-який процес подачи заяви на вступ.

За словами Пола Краузе, генерального директора eCornell і віце-проректора онлайн-навчання в Корнельському університеті, контент призначений для роботи професіоналів, які “хочуть бути в курсі подій про останні дослідження”. В недавній статті від The Cornell Daily Sun він надав невеликий зразок експертів і тем. За його словами, це послуга, яка підтримує ідею безперервного навчання.

“Це чудовий спосіб довідатись від навчальних підрозділів про їхні останні дослідження і як саме вони можуть бути застосовані”, – говорить Краузе The Cornell Daily Sun. “Для департаментів і факультетів з’явився простий спосіб для запуску власних інтерактивних програм”.

На даний момент пропонуються три навчальні канали: підприємництво, людські ресурси і жінки в керівництві. У найближчі місяці eCornell додасть ще декілька каналів, включаючи готельний бізнес, лідерство і маркетинг.

Мона Аніта Олсен, доцент в школі готельного адміністрування, розповіла The Cornell Daily Sun про онлайн-лекції, які вона викладала для каналу підприємництва в березні. Під час лекції вона обговорювала програму готельної школи під назвою “Інститут Піллсбері”, створену для того, щоб допомогти студентам і аспірантам розвивати їх підприємницькі навички. Олсен, яка і сама активно користується онлайн-освітою, говорить, що веб-серії дозволили їй вийти на зовсім новий рівень в сфері підприємництва.

Cornell_University_Innovation_Starts_2

За словами факультету Корнелла, це, здається, одна з основних задач програми: підключитися до ширшого професійного ринку. Крім того, підписники можуть заробити спеціальні бали від Корнельського університету і зв’язатися безпосередньо з професорами і іншими фахівцями на глобальному рівні. Хоча вебінари записуються під час живих виступів, підписники можуть отримати доступ до заархівованих лекцій та завантажуваних засобів, а також знаходити новий контент щомісяця.

“Ми раді сприяти об’єданню людей по всьому світу з корисними та актуальними ідеями від факультету Корнелла в новому онлайн-форматі, який дійсно підтримує ідею безперервного навчання”, – розповідає Краузе.

Той, хто готовий платити щомісячну абонентську плату в розмірі $39 (або $279 на рік) може отримати доступ до контенту. Проте, тим, хто зацікавлений, але не готовий  сплачувати гроші, eCornell пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар