Kadenze навчить кожного малювати комікси

Education News інформує, що Каліфорнійський коледж мистецтв в Сан-Франциско розпочинає відкритий онлайн-курс під назвою “Комікси: мистецтво в стосунках” для всіх бажаючих.


Він розміщений на навчальній платформі Kadenze та призначений для допомоги художникам у створенні коміксів і графічних конструкцій.

Програма не потребує високої кваліфікації та спрямована на митців початкового і середнього рівня здібностей, які бачать свою творчу реалізацію в створенні коміксів. Більше 7000 студентів уже зареєструвалися на курс, який стартував в лютому.

Метт Сайледі викладатиме курс протягом п’яти занять, котрі включатимуть в себе такі теми, як створення рукописів, мініатюр та загальних ідей оповідання. Студенти навчатимуться використовувати комікси, щоб якомога змістовніше розповідати історії, а також деконструювати їх з наукової точки зору.

За словами Шеріл Едді, автора блогу IO9, на першому занятті буде надана загальна характеристика коміксів та основні методики їх створення. Друге заняття фокусуватиметься на відносинах між текстом і зображенням. Третє заняття буде присвячено випробуванням. На четвертому занятті буде обговорюватися оформлення та дизайн сітки, коли декілька панелей з’являються на одній сторінці. І, нарешті, на п’ятому занняті мова йтиме про зменшення зображення і його застосування у багатосторінкових сценах.

Kadenze-Header

Кожне заняття триває тиждень і займає близько десяти годин.

Метт Сайледі з Чикаго є автором The Homeless Channel та власником премії Айснера, як повідомляє Аюн Холлідей з Open Culture. The Homeless Channel – це історія про керівника телебачення, який засновує 4-годинну кабельну мережу для бездомних. Останнім часом Метт також публікує випуск коміксів в SF Weekly і запускає перший в Сан-Франциско фестиваль коміксів. Як він сам говорить:

“Наше партнерство з Kadenze пропонує випускникам Каліфорнійсього коледжу мистецтв можливість встановити контакт з карикатуристами з усього світу. Оскільки перше заняття пройшло в прямому ефірі, до нас приєдналися художники і письменники з США, Європи, Південної Америки, Азії, Індії та інших країн світу”.

Програма включає в себе навчання в області графічного дизайну, естампу і анімації, віртуального співробітництва з іншими студентами і 4-тижневі літні семінари, як зазначено на веб-сайті коледжу. Курси включають в себе теорію, засоби та методи, історію і культурний вплив, мистецтво розповіді, цифрові засоби, дизайн виробництва і публікації, педагогіку, і професійну практику на додаток до семінарів.

За словами Джо Блевінса з AV Club коледж також пропонує уроки та лекції з цієї теми на YouTube безкоштовно. Трейлер курсу також уже доступний для перегляду.

Усі випускники зможуть отримати доступ до безкоштовного 3-місячного преміум-членства з Kadenze, що дозволить їм зареєструватися ще на декілька курсів.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар