Інструктори американських МВОК − хто вони?

Нарешті ми маємо змогу дізнатися хто ж викладає на онлайн-платформах. Адже нещодавно був складений портрет середньостатистичного викладача масових онлайн-курсів.


Університети Північної Кароліни і Індіани провели дослідження, згідно з його результатами типовий викладач − це білий чоловік у віці близько 50 років, за плечима якого приблизно 20-річний досвід викладання у вищих навчальних закладах та відсутність досвіду роботи у сфері дистанційного навчання. Взяти участь у дослідженні погодилися близько 100 викладачів популярних сьогодні МВОК-платформ Coursera і edX.

64,2% опитаних викладачів виявилися чоловіками, а 74,1% – білими. Близько 60% респондентів підтвердили, що вперше викладають на онлайн-курсах. Також з’ясувалося, що більше 30% – це повноцінні вчені, тобто професора, які викладають в університетах на постійній основі і володіють докторським ступенем.

Згідно з результатами дослідження, реальний образ середньостатистичного викладача інтернет-курсів повністю відповідає образу, описаному користувачами ресурсу. Однак є й ті, хто не схильний і далі дотримуватися цього стереотипу. Чудовим прикладом цього є кампанія #ILookLikeAProfessor, в ході якої своїми фотографіями поділилися тисячі нетипових університетських професорів.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар