Інноваційна католицька вища школа США розпочинає прийом учнів на онлайн-програму

За інформацією Education News єпархія міста Берлінгтон штату Вермонт нещодавно оголосила про свій намір відкрити надсучасну цифрову академію вже цієї осені.


Школа Святої Терези стане другим католицьким навчальним онлайн-закладом у країні. Ініціатором та головною рушійною силою для її появи став єпископ Крістофер Койн, запропонувавший цю ідею в минулому році:

“Вкрай важливо надавати належну освіту підліткам, які не можуть собі цього дозволити або мешкають у віддалених районах міста”, розповідає священик в інтерв’ю газеті The Times Argus.

Він додає, що був надзвичайно вражений великій кількості бажаючих родин прийняти участь в цьому проекті. Доречі, сам єпископ вкрай позитивно оцінює роль сучасних технологій в житті людини та користується для спілкування соціальними мережами. Крістофер запропонував назвати школу на честь Святої Терези з Лізьє, яка намагалася знаходити Бога в кожній частині звичайного буденного життя. Це особливо актуально для сьогодення, коли щоденні клопоти забирають весь наш час і увагу.

За повідомленням офіційного сайту Цифрова Академія ім. Святої Терези пропонуватиме повний цикл 4-річної католицької вищої освіти в режимі онлайн.

Головна мета навчального закладу полягає в підготовці добре освічених учнів Ісуса Христа, які мають необхідні навички XXI століття для виконання ефективного служіння у сучасному суспільству.

Студенти зможуть брати участь в онлайн-заняттях 4 рази на тиждень. На п’ятий день вони збиратимуться разом для обговорення. Точна сума плати за навчання ще не оголошена, очікується, що вона складе приблизно $5,000. Університет вже отримав заявки на навчання від абітурієнтів зі штатів Нью-Йорк, Массачусетс і Нью-Гемпшир. А гнучка інноваційна модель освіти привернула увагу міжнародної аудиторії. Наприклад, проектом надзвичайно зацікавились в Канаді.

Все свідчить про те, що суспільний інтерес до подібних методик навчання дуже високий. Отже, навчальний заклад очікує свідоцтво про офіційну акредитацію від асоціації коледжів Нової Англії та готовий розпочати свою освітню місію.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар