Інноваційна французька школа 42 незабаром відкривається в Кремнієвій долині

Сайт Education News розповідає про чудове місце для навчання в Каліфорнії. Доречі, освіта тут безкоштовна…


Новий некомерційний заклад у найближчий час планує своє відкриття в Кремнієвій долині. Головна ідея полягає в тому, щоб прийняти в свої ряди та навчити 10 тисяч студентів протягом наступних п’яти років з фаху “інженер програмного забезпечення”.

Школа 42 була заснована у Франції в 2013 році бізнесменом Хав’єром Нілом, генеральним директором телекомунікаційного гіганта Illiad. На сьогоднішній день у закладі навчається 2500 студентів. Зі слів винахідника, школа 42 є відповіддю на сувору систему освіти у Франції, яка, як він говорить, базується на “формалізованому тестуванні, що контролюється урядом”.

В американському філіалі Ніл сподівається виправити дисбаланс у навичках. Незважаючи на те, що комп’ютерна освіта досягла значного розвитку в США, він вважає, що система освіти в даний час “позбавляє” багато компаній змоги знайти робочих кваліфікованих в програмуванні кадрів.

“Нам також шкода, що в такій творчій країні система освіти позбавляє багато компаній людських ресурсів, адаптованих до інновацій”, говориться у заяві від організаторів.

“За допомогою Школи 42 ми хочемо гарантувати робочі місця для молодих людей і оснащення цифрових компаній у всіх сенсах цього слова, великі групи, молоді інноваційні компанії або навіть стартапи, з талантами, які їм потрібні”.

Для того, щоб школа була безкоштовною, Ніл планує інвестувати $100 млн у її відкриття. Ці гроші будуть спрямовані на нове будівництво, масштабом у 200,000 квадратних футів у Фремонті, штат Каліфорнія, яке буде відкрите 24/7, повністю обладнане iMac. Крім того, будівля буде пропонувати житло, принаймні, для 300 студентів з низьким рівнем доходу.

Вік майбутніх учнів складе від 18 до 30 років. Після того, як інтерактивна програма буде завершена, майбутні студенти будуть включені до списку відвідувачів так званого “віртуального басейну”, де 1000 з них будуть виконувати різноманітні завдання на логіку.

Абітурієнти матимуть чотири тижні, щоб завершити тести. Вирішувати задачі заявник може під час свого відпочинку, вдень або вночі. Зрештою, кращі студенти будуть рекомендовані до вступу.

У школі учні не знайдуть вчителів або класних кімнат. Очікується, що вони будуть вивчати набір певних навичок протягом 3-5 років. Для того, щоб досягти цього, сюди входять експертні перевірки, проекти, стажування та гейміфікація.

Оскільки закладу всього лише три роки, важко визначити, наскільки добре працює даний метод, тому що досі її закінчили не так багато студентів. Тим не менш, деякі французькі учні демонструють свою прихильність програмі і сплять прямо в коридорах.

Зараз школа приймає заяви на вступ. Навчання першої хвилі студентів має розпочатися в листопаді.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар