Індійський стартап інтернет-освіти Byju зріс у вартості до $75 мільйонів

Через чотири місяці після того, як індійський стартап Byju отримав $75 млн від Sequoia Capital і Sofina, компанія оголосила про свої плани залучити додатково ще $50 млн. для свого подальшого міжнародного розширення, розповідає Education News.


У спробі надихнути на любов до навчання кожного учня, освітницький стартап Byju був створений, щоб запропонувати високу якість, залучення та доступну освіту для всіх. На сьогоднішній день компанія перетворилася на найбільшу технологічну компанію в Індії.

Додаток має більше п’яти мільйонів завантажень і більше 200,000 платних підписників, 30,000 з яких з’явилися в минулому місяці. В офіційній заяві компанія зазначила, що середній студент витрачає приблизно 40 хвилин на додаток в день:

“Ми спостерігаємо великий інтерес з боку декількох інвесторів за останні кілька місяців, і все це завдяки нашому зростанню. Ми зацікавлені у тому, щоб залучити більше партнерів. Ми постійно оновлюємо метод, за допомогою якого ми робимо навчання доступним, ефективним, цікавим і що найголовніше індивідуальним”, говорить Байджу Ревіндран, засновник і генеральний директор BYJU.

Заснований в 2011 році, стартап постачає програми навчання для студентів, а також програми підготовки до конкурсних іспитів, таких як CAT, IAS, GRE і GMAT, пише Сангхамітра Кар для Your Story. Фірма перетворює уроки в відео-формат і використовує графіку для пояснення концепції, аби зробити процес навчання контекстним і візуальним замість теоретичного, пише Авік Дасі для Times of India.

Інтерес інвесторів до сектору освіти зараз знаходиться на підйомі в Індії. У кінці березня освітні технології компанії зросли в цілому до $85 млн, $75 млн з яких – за допомогою Byju.

Попередній збір коштів для стартапу є одним з найбільших в секторі освіти та, за оцінками, складає $100 млн в цілому. Ці кошти були внесені для розширення асортименту продукції, а також для того, щоб вийти на міжнародні ринки. В даний час стартап дислокується в Індії і на Близькому Сході, проте, планує дістатися до США, Сполученого Королівства та країн Співдружності до кінця року.

На сьогоднішній день компанія залучила $95 млн фінансування, включаючи Manipal Group і Aarin Capital, підтримані Ранджан Паєм і Мохандас Паєм, деякими з найбільш ранніх інвесторів. Зовсім нещодавно Міжнародна фінансова корпорація разом зі Світовим банком запропонувала інвестиції в розмірі $15 млн в обмін на невелику частку в компанії.

Byju_Learninf_App_Leads_in_India_2

В цілому 500 співробітників працюють за трьома спеціальностями – команда створення контенту, фахівці, які працюють над перетворенням контенту в інтерактивний досвід, та команда технологів, які працюють на платформі, щоб запропонувати індивідуальний досвід для кожного користувача.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар