Індійська школа бізнесу та команда Coursera відтепер працюють разом

Education News розповідає як можна допомогти населенню отримати фінансові знання за допомогою онлайн-курсів.


Індійська школа бізнесу та провайдер Coursera співпрацюватимуть тепер за новими напрямками: фінансові ринки і інвестиційна стратегія. Мета полягає в тому, щоб вирішити проблему відсутності фінансових знань у великої кількості людей в Індії.

Курси включають в себе наступні предмети: “Введення в фінансові ринки”, “Управління ризиками”, “Інвестиційна стратегія”, “Сучасні тенденції філософії управління”. Навчання закінчується дипломним проектом, в якому студенти управляють активами і цінними паперами для особи або компанії, використовуючи свої навички і поведінкові аспекти, яким вони навчилися. Сплата за отримання сертифікату складе $355.

Введення в фінансові ринки має справу із загальними економічними поняттями, первинни та вторинним ринками, а також економічними показниками. Управління ризиками включає в себе такі теми, як ризик і очікуваний прибуток, інвестиційний процес та управління портфелем.

Поведінкові інвестиції показують, як люди приймають фінансові рішення, і чому ці рішення можуть відрізнятися від тих, що передбачені економічними теоріями. Інвестиційна стратегія, філософія, управління та сучасні тенденції надають аналіз потреб, інвестиційної політики, розподіл активів, вибір продукту, моніторинг портфеля і зміну балансу. Наприкінці студенти розробляють інвестиційний план для однієї людини на трьох різних етапах її життя.

Курси викладають Вайдя Натан, Вікрам Kуріян і Рамабхадран Тірумалаі, професори Індійської школи.

Сваті Раторі з Times of India цитує Натана, який сказав:

“В Індії прямі інвестиції становлять тільки 2% заощаджень населення. Таким чином, ми розробили цей курс з Coursera для вирішення проблеми нестачі фінансових знань середньостатистичної людини.

У 2015 році глобальне обстеження фінансової грамотності показало, що майже 76% індійських дорослих не розуміють основних фінансових понять, що набагато вище, порівнюючи з усім світом.

Індійська школа бізнесу є міжнародно-визнаною бізнес-школою в Хайдарабаді і Мохалі, яка забезпечувала управління освітою протягом останніх 12 років.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар