Google закриває магазин освітніх веб-додатків

Одна з найвідоміших компаній в світі анонсувала завершення продажів у Google Play for Education ліцензійного програмного забезпечення для навчання.


Нагадаємо, ця платформа була спеціально розроблена для вчителів США у 2013 році, а для викладачів Канади та Об’єднаного Королівства стала доступна в минулому році. Технічна служба планує підтримувати навчальні заклади, які вже придбали програми раніше. Останній день роботи сервісу − 14 березня.

Освітні веб-додатки, як і раніше, будуть доступні в стандартному Google Play Маркеті. До цього їх можна було використовувати на обмеженій кількості пристроїв, відтепер це обмеження знято − будь ласка, користуйтеся на всіх необхідних Андроїд-планшетах.

Колекція додатків мала стати окремим зручним інструментом для викладачів та адміністраторів для допомоги у шкільній та університетській роботі. Програми були систематизовані в каталозі за темами і рівнями, від дитячого садка до 12 класу. Також було у наявності ексклюзивне програмне забезпечення від партнерів, наприклад від Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA).

Закриття Play for Education пов’язують зі зростанням конкуренції з боку Apple. Google спробує зосередитись на більш успішних напрямках − а саме, продовжить просування Chromebook у школах країни та світу. В 2015 року хромбуки зайняли 51% ринку технологій для школи в США. На думку аналітиків, головні складові успіху нових комп’ютерів − це відносно низька ціна, гнучкість архітектури і простота використання.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар