Google створює в Україні освітню спільноту

В Україні створено Google Educator Group (Освітню Спільноту Google). GEGs – це об’єднання працівників сфери освіти. Саме тут педагоги зможуть навчатися, ділитися досвідом і черпати натхнення для того, щоб ефективно використовувати веб-технології в навчальному процесі.


“GEG Ukraine” було створено на базі спільноти “Вчимося з Google”. Засновниками виступили освітяни Наталія Саражинська, Наталія Гущина та Антоніна Букач.

IMG_1114

Члени спільноти є активними користувачами Google Apps for Education – системи безкоштовних інструментів, що надають необхідні технології для освіти, і вони прагнуть поширити використання цих хмарних сервісів у навчальних закладах України. Окрім використання продуктів Google Apps for Education у навчально-виховному процесі, спільнота також розглядає управлінські аспекти переваг використання цих інструментів. У групі на Google+ та у Facebook освітяни обмінюються новинами та обговорюють дискусійні питання, з’ясовуючи перспективи розвитку навчального закладу через впровадження педагогічних та ІКТ інновацій.

Освітні співтовариства Google надають майданчик для співпраці, а також обміну досвідом та ідеями щодо використання рішень Google в навчальному процесі. Заходи спільноти проходять як в очному, так і в дистанційному режимах: онлайн викладачі обговорюють цікаві для них теми і обмінюються спостереженнями, а локальні семінари та інші заходи дозволяють побачитися особисто і ближче познайомитися один з одним. Також на сторінці Сервіси Google у професійній діяльності вчителя члени спільноти проводять вебінари, до яких може долучитися кожен охочий.

Освітні співтовариства Google відкриті для всіх: директорів та адміністраторів шкіл, викладачів, учнів та всіх тих, хто використовує продукти Google, щоб навчати інших.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар