GoGuardian об’єднується з Google-класом

Освітній портал Education News розповідає про модифікації та покращення програмного забезпечення Chromebook для шкіл, які допомагають у вирішенні проблем молоді.


GoGuardian, компанія, яка створює програмне забезпечення Chromebook для шкіл, об’єдналася з Google-класом. Відтепер викладачі зможуть ще краще задовольняти потреби сучасних учнів за допомогою зручних інформаційних систем.

Все частіше системи управління класом інтегруються у школи по усій країні, щоб полегшити роботу педагогів. Ці системи дозволяють вчителям організовувати заходи, встановлювати терміни для виконання завдань, відстежувати оцінки учнів, а також їх відвідуваність, а це, в свою чергу, значно зменшує час, необхідний вчителям для канцелярської роботи.

Google-клас є однією з найпопулярніших систем керування у школах та класах. Впровадження GoGuardian дозволяє викладачам спілкуватися зі студентами в режимі реального часу та взаємодіяти з завданнями, над якими вони працюють. На сьогоднішній день, відповідно до Business Wire, технології GoGuardian використовуються 200,000 студентами з 2,000 шкільних округів.

GoGuardian також допомагає викладачам створювати списки заборонених веб-сайтів, пов’язаних з порнографією, хакерством, онлайн-іграми тощо. Вона також відстежує історію перегляду студентів і пошукові запити кожний раз, коли ті використовують програмне забезпечення Google у своїй школі.

“Ми розробляємо всі наші продукти з вчителями, адміністраторами та студентами, але ця GoGuardian є прямим результатом введення і запитів від викладачів, з якими ми говорили”, – розповідає Тайлер Шаддікс, менеджер GoGuardian. “У сучасній освіті перехід до більш персоналізованого середовища навчання задовольняє індивідуальні потреби кожного студента, і технології відіграють все більшу й більшу роль у цьому, так  як пристрої стають все більш доступними”.

Ганна Каменець з NPR повідомляє, що в Лос-Анджелесі стався інцидент, в якому директор технологій християнської школи в Онтаріо, Кен Ех, виявив, що студент шукав в інтернеті інформацію про самогубство та самоушкодження. “Коли я переглядав цю історію, я попередив наших вихователів, щоб ті ретельно слідкували за тим, що відбувається”, – говорить Кен.

Методист зустрівся зі студентом та намагався діяти досить конструктивно, щоб відвести потенційну трагедію. З приблизно 2,000 районів, які використовують GoGuardian, надходили повідомлення про десятки подібних випадків.

Ця технологія також може бути використана студентами, що борються з непростим періодом в їхньому житті, для того, чтоб вони могли переконатися, що отримують необхідну допомогу.

Самогубство є третьою провідною причиною смерті у віці від 10 до 24 років, і GoGuardian може стати винаходом, що змінить цю тенденцію. Родні Гріффін, координатор Google в Міссурі, каже, що діти, схильні до суїциду, зустрічаються, в середньому, один раз на семестр. “У будь-який час, вдень і вночі, я оповіщаю шкільних вихователів або адміністраторів”, – запевняє Гріффін. “Таке вже траплялося, коли вихователі дзвонили батькам о 10 годині вечора і говорили: “Гадаємо, вам слід негайно перевірити, як там ваша дитина””.

На жаль, дослідження показують, що виявлення молоді, що входить у цю групу ризику, є складним завданням. Студенти борються з депресією та часто співпрацюють з лікарями, терапевтами і методистами. GoGuardian може надати батькам і вчителям додатковий інструмент, щоб якомога швидше попередити тривожне явище.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар