GitHub Education запускає власну навчальну інтернет-спільноту

Дуже популярне веб-сховище запустило новий форум спільноти для викладачів і студентів, які користуються сервісом у класі, розповідає сайт навчальних новин Campus Technology.


За даними компанії, вчителі інформатики “все частіше використовують платформу в класі з метою підготовки студентів до роботи”. GitHub Education призначений для забезпечення викладачів такою спільнотою, де вони могли б запропонувати заходи щодо вдосконалення освітніх інструментів компанії та поділитися своїми ідеями щодо використання GitHub у навчанні, в тому числі для планування уроків і отримання передового досвіду.

Понад 1,000 людей з усього світу вже приєдналися до освітнього співтовариства GitHub, щоб обговорити такі теми, як використання GitHub для поширення матеріалів в класі, улюблені ресурси для навчання програмуванню тощо.

Викладачі та студенти також можуть використовувати GitHub Education для доступу до інших освітніх інструментів компанії, таких як GitHub Classroom і Student Developer Pack, а також до інформації щодо майбутніх подій і історій, як деякі навчальні заклади використовують GitHub у класі.

GitHub Classroom розроблений таким чином, щоб вчителі могли поширювати стартовий код і збирати завдання на GitHub у більш зручний спосіб, згідно з інформацією на сайті компанії. Додаток автоматизує процес створення як самого сховища, так і управління доступом для вчителів. Student Developer Pack являє собою набір безкоштовних інструментів програмного забезпечення для студентів, в тому числі Microsoft Azure, Unreal Engine і багатьох інших. Студенти повинні бути віком не менше 13 років і надати документи, що підтверджують зарахування, щоб претендувати на безкоштовний студентський пакет.

Детальну інформацію щодо освітнього співтовариства GitHub і створення безкоштовного облікового запису можна отримати на сайті GitHub Education Community.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар