Французький уряд всерйоз займеться розвитком онлайн-освіти

Міністр вищої освіти і наукових досліджень Франції Женев’єв Фьоразо розповіла про плани французького уряду на розвиток системи масової онлайн-освіти.


Вона зазначила, що Франція досить відстала в цьому напрямку від США. “Ми сильно відстаємо, – говорить Женев’єв Фьоразо, − в Сполучених Штатах МВОК працюють вже 15 років”. Саме тому міністр прийняла рішення виділити на розвиток онлайн-освіти 8 млн. євро на додаток до 12 млн., витрачених у цих цілях раніше.

На сьогоднішній день курси в інтернеті пропонують лише 3% французьких ВНЗ, у той час як у США кількість таких установ досягає 80%. Французьке міністерство пообіцяло наздогнати Сполучені Штати і розпочати популяризацію онлайн-навчання серед студентів і працюючих людей. Велика частина виділенних коштів (близько 5 млн.) буде витрачена на розвиток онлайн-інфраструктури. Кошти, які залишаться, підуть на відео-обладнання для нового проекту CréaMOOC.

Інвестиції в систему онлайн-освіти зроблені в рамках національної програми 2013 року, спрямованої на розвиток цифрових кампусів і підвищення середнього рівня освіти населення в цілому. З моменту запуску перших онлайн-платформ в рамках цієї програми зареєструвалося вже близько 90000 людей, що навчаються на 25 різних безкоштовних курсах. Державні інвестиції допоможуть створити ще 30 нових напрямків. Щоб розширити вплив Франції в зарубіжних системах вищої освіти, уряд вирішив співпрацювати з філіями франкомовних університетів по всьому світу.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар