Ernst & Young вважає, що навчальна ступінь не впливає на професійні результати співробітника

Один з найбільших рекрутерів аспірантів Великобританії більше не вважає такий спосіб пошуку працівників пріоритетним. Це пов’язано з тим, що компанія не бачить жодних доказів того, что результативна робота спеціаліста залежить від його академічного ступеню.


Замість цього EY планує використовувати чисельні онлайн-тести для оцінки потенціалу бажаючих влаштуватися на роботу.

“Відтепер можливості відкриваються для усіх компетентних спеціалістів, не зважаючи на їх навчальний бекграунд та походження”, пояснює Меггі Стілуел, керуючий партнер EY.

“Вчені ступені ми також приймаємо до уваги, це важливий фактор оцінки кандидатів в цілому, але його відсутність більше не стане на перешкоді.”, продовжує вона, “Трансформація нашої кадрової політики створить справедливі умови для кожного. Все, що тепер потрібно, це довести свої надзвичайні професійні здібності”.

Ден Річардс, директор з персоналу компанії, впевнений, що саме таким чином компанії вдасться залучити “яскравих і талановитих співробітників”:

“Зміни, які ми робимо, поліпшать наш процес набору персоналу та допоможуть нам отримати доступ до прихованого досі скарбу мотивованих спеціалістів. Нехай кожен продемонструє свої сильні сторони та можливості”.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар