Діти покоління Z очікують на нові технології

Освітній портал Education News нещодавно розповів про нове дослідження, яке розкрило освітні та технологічні очікування учнів середніх та старших класів з усіх кінців Сполучених Штатів.


Покоління Z налічує учнів та студентів, які народилися між ранніми дев’яностими та середніми двотисячними. У той час як старші члени покоління зараз навчаються в середній школі або коледжі, вони вже мають амбітні плани щодо свого майбутнього, такі як подальша освіта, кар’єра і життя в цілому.

Опитування під назвою “Знайомство з поколінням Z” виявило, що на сьогоднішній день студенти мають стабільні плани щодо своєї вищої освіти.

“Ці початкові ідеї є так званим трампліном для коледжів і університетів, щоб ті почали розуміти образ мислення покоління Z, так як останні звертають особливу увагу на свої сподівання, очікування коледжу і використання освітніх технологій для свого академічного шляху вперед”, – йдеться в опитуванні.

Результати дослідження показують, що цифрове покоління хоче привабливого, інтерактивного досвіду навчання, а також прагне бути уповноваженим приймати свої власні рішення. Опитування, прийняте 1300 студентами у віці від 13 до 18 років та які проживають в 49 державах світу, показує, що учні сьогодні очікують технологіїй, які б були глибоко залучені в їх освітній досвід.

Згідно за результатами, студенти відреагували позитивно на усі види освітніх засобів, а 84% з них сказали, що найбільш корисними все ж таки були smart-дошки. За цим уважно стежили “Зроби це сам” – цифрові підручники, а також веб-сайти, що постачають навчальні матеріали.

Проте, кращими сайтами та інструментами для навчання виявилися Khan Academy, Skillshare і Canvas.

Не тільки студенти зрозуміли доцільність використання освітніх технологій у класі. Недавнє опитування SurveyMonkey, яке залучило сотні батьків, показало, що більше 75% учасників погодилися, що освітні технології мають позитивний вплив на здатність дитини вчитися. Більшість батьків каже, що найбільша перевага полягає в тому, що ці технології є одночасно цікавими та інтерактивними.

Результати опитування припускають, що нове покоління студентів мають досить чіткі побажання щодо того, як саме вони повинні навчатися і що вони хотіли б отримати від свого навчання. А дослідження тим часом пропонує коледжам по всій країні можливість залучити ще більше нових студентів.

Хоча учні вважають себе достатньо кмітливими, дослідження все ж показує, що вони також хотіли б бути в середовищі, де вони можуть обмінюватися досвідом та співпрацювати зі своїми однолітками. Автори кажуть, що це надає коледжам ще більше можливостей бути на зв’язку зі своїми студентами. Крім того, готовність покоління ділитися і обмінюватися ідеями може привести до додаткових можливостей відкритого навчання в різних областях.

Це був перший раз, коли Barnes і Noble College поділився своїми висновкамии щодо наступного покоління студентів.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар