Degreed презентує власний мобільний додаток

Розділ фінансових нових порталу Yahoo розповідає нам чудову новину: відтепер можно буде користуватись зручним освітнім сервісом на мобілці або планшеті.


Degreed, компанія освітницьких технологій, яка створила універсальний спосіб для демонстрації досвіду дистанційного навчання, рада оголосити про запуск свого першого безкоштовного мобільного додатку. Він вже доступний для користувачів платформи iOS в App Store. Розвиток продуктів Degreed найкращим чином ілюструє прискорення ринку освітніх послух. Отже, нам вкрайн необхідно на офіційному рівні визнати існуючи види індивідуального навчання, яке відтепер триватиме на протязі всього життя.

Degreed, який раніше був доступний виключно в якості веб-додатку, є універсальним способом виявляти, відстежувати, користуватися і обмінюватися навчанням з будь-якого джерела. Додаток надає користувачам контент з незліченних зовнішніх джерел навчання, в тому числі зі статей тисяч видавців, підкастів та відео на YouTube. Мобільна программа дозволяє створити користувачам особистий профайл, щоб ті могли демонструвати власне професійне то неформальне навчання за допомогою смартфонів та планшетів.

Перерахуємо базові можливості, які вже включені:

  1. Персональний профайл.
  2. Навчальний контент (щоденні персоналізовані плейлисти відео, статтей, підкастів та іншого контенту, що поставляється щодня на основі інтересів, уподобань і соціальної мережі учнів).
  3. Миттєве захоплення (можливість додати весь контент, про який ви дізналися, в Degreed-профайл).
  4. Збережений контент (зберігайте статті, відео і т.д. для подальшого перегляду; миттєвий і автоматичний перехід від настільних комп’ютерів до мобільних пристроїв).
  5. Мережа навчання (створюйте співтовариства і спілкуйтеся за допомогою Twitter, Facebook, WhatsApp, SMS з людьми, які вивчають одні й ті ж речі, що й ви).

“Люди все частіше навчаються неофіційно. Всі знають про це. Але що є новим – так це  можливість використовувати всі ці моменти навчання та перетворювати їх у щось більше для отримання нових навичок. Метою Degreed є зробити навчання вартим того”, – пояснює співзасновник та генеральний директор Девід Блейк. “Degreed-додаток є продовженням цієї місії, місії допомогти сприянню цього у вашій кар’єрі, з вашим роботодавцем”.

Важливо визнати, що наша освіта не закінчується, коли ми закінчуємо формальне шкільне навчання. Визначення істинної “освіти” – це коли людям більше не потрібно відвідувати університет, щоб отримати навички в таких поняттях, як графічний дизайн, наприклад. Люди отримують інформацію від зовнішніх джерел, конференцій, Інтернету у свій вільний час.

Degreed_in_Your_Mobile_Phone_2

Місія Degreed полягає в оптимізації усіх видів навчання для створення довічного профайлу навчання, який допоможе приватним особам і компаніям приймати більш зважені рішення, раніше засновані виключно на формальному рівні освіти і досягнень.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар