Дафна Коллер відтепер працює в Calico

Співзасновниця Дафна Коллер очолювала Coursera в якості генерального директора компанії, а пізніше стала її президентом. Нещодавно вона оголосила, що йде з компанії, щоб приєднатися до Calico, незалежної лабораторії, заснованої Google для досліджень в області старіння, довголіття і продовження життя, інформує EdSurge.


В Calico Коллер буде працювати в якості головного обчислювального співробітника компанії, очолюючи команди з розробки нових обчислювальних методів для аналізу біологічних наборів даних.

“Прийшов час взятися за наступне, проте, не менш важливе завдання – це поліпшення здоров’я людини”, – пише Коллер в блозі 17 серпня. “Ця галузь стала моєю пристрастю ще в 2001 році, коли я вперше почала працювати з нею в Стенфорді”.

Коллер співзаснувала Coursera разом з фахівцем машинного навчання і співробітником Стенфорду, професором Ендрю Ином в 2012 році. Компанія зросла, за словами Ина, “швидше, ніж Facebook”, досягнувши 1,7 мільйона користувачів менш ніж за рік, і в результаті чого деякі проголосити 2012 “роком МВОК”. МВОК-провайдери стверджували, що вони демократизували освіту шляхом розширення доступу до високоякісних курсів, які викладаються в таких школах, як Гарвард і MТІ.

Далі наведений ряд винагород, які отримала Коллер за свою роботу в області онлайн-освіти: вона була названа однією з найкреативнішх людей Fast Company в 2014 році, однією з 100 найвпливовіших людей журналу Time Magazine за 2012 рік та була включена до списку 10 найважливіших людей Newsweek в 2010 році.

Коллер також була разом з Coursera і в період занепаду МВОК. Після першого ажіотажу МВОК потрапили під критику і багато студентів, в основному, американці, які отримали ступінь бакалавра і працювали повний робочий день, не мали жодного доступу до вищої освіти.

Bye_Bye_Daphne_Koller_2

Проте, Coursera залишається великим гравцем в МВОК-просторі і в даний час пропонує понад 1300 курсів для більш ніж 20 мільйонів зареєстрованих користувачів. Пропозиції платформи відтепер включають в себе “спеціальності” (серія від 3 до 10 курсів в такій області, як наука даних). Вона також недавно запустила “Coursera для біженців” в партнерстві з Державним департаментом США, щоб дозволити біженцям отримати доступ до бібліотеки інтернет-програм компанії, таких, наприклад, як “Англійська для бізнесу” від Університету штату Пенсільванія.

“Наш міцний фундамент і наше швидке зростання уможливили для обох наших співзасновників, які входять в число провідних світових експертів в області машинного навчання, зробити крок назад від своїх щоденних обов’язків на Coursera і направити свій винятковий талант на інші проблеми, що стоять перед нашим суспільством”, – розповідає генеральний директор платформи Рік Левін.

Коллер буде продовжувати співпрацювати з Coursera в якості співголови ради, розділяючи цю посаду з Ином, який на даний момент є головним науковим співробітником Baidu Research.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар