Coursmos пропонує користувачам персоналізовані мікро-курси

На популярній платформі були проведені деякі зміни. Тепер ви можете отримувати особисті рекомендації з вибору мікро-курсів, а також створювати уроки самостійно.


Coursmos позіционує себе як сервіс, де ви навчання проходить у форматі мікро-курсів. Після оновлення у користувачів з’явилася можливість персоналізації, яка діє таким чином: зазначивши дані про себе (стать, вік, теми, які цікавлять, найбільш зручний час для занять). Після заповнення інформації ви отримуєте доступ до списку підходящих програм. В процесі навчання алгоритм адаптується під користувача, завдяки постійному моніторингу витраченого на завдання часу.

Нагадаємо, що нещодавно люксембурзький інвестиційний фонд Altera Capital Group і російський венчурний фонд Imperious Group інвестували в Coursmos близько 600 000 долларов. На сьогоднішній день стартап налічує 11000 мікро-курсів за 20 різними напрямами. Найбільш популярними серед студентів є мікро-курси з кулінарії, дизайну, бізнесу, музики, здоровому способу життя та ін.

Всього Coursmos налічує близько 520 000 студентів, 52% яких це чоловіки у віці 25-30 років. Сама компанія базується в Кремнієвій Долині, але сам проект належить російським розробникам. Платформа спеціалізується на мікро-курсах, що складаються з семи занять тривалістю по три хвилини. Мета проекту − зібрати з усього світу найкращі практичні знання в форматі, максимально зручному і ефективному для вивчення.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар