Coursera побила перший тисячний рекорд

Один з лідерів світового МВОК навчання перетнув історичну межу. Пропонуємо вашій увазі звернення її керівників з цього приводу.


Зовсім нещодавно року Coursera пройшла дуже непростий, проте захолюючий етап – відтепер ми маємо більше 1000 активних курсів, котрі відкриті для вступу на нашій платформі.

Щоб якось пов’язати це число з контекстом ми запропонували менш ніж 150 курсів в кінці 2013 року, і тільки 260 в квітні 2015 року. Тому цим неймовірним зростанням ми зобов’язані:

  1. Нашим 140+ партнерам, які працювали з нами протягом минулого року, щоб створити сотні курсів в таких нових галузях, як розвиток особистості, вивчення мови, мистецтво та гуманітарні науки, а також поглибити свій контент в області бізнесу, комп’ютерних наук, і науки про дані – та чия прихильність до педагогічної інновації призвела до появи нових концепцій, таких як 12 курсів на основі проектів, які ми запустили в лютому цього року.
  2. Нашому досвіду, що постійно розвивається, так що тепер  більшість курсів завжди є відкритими для вступу.
  3. Нашим учням, чиї різноманітні інтереси та цілі постійно штовхали нас і наших партнерів розширювати не тільки свій каталог контенту й доступ до нього, але і наше бачення майбутнього онлайн-навчання і тієї ролі, яку ми можемо грати в житті студентів.

Ми вдячні усім, хто був з нами під час цієї подорожі, і ми з нетерпінням чекаємо на те, щоб створити ще більше курсів, спеціалізацій та привнести новий досвід навчання в наступному році!

Коментарів немає.

Залиште свій коментар