Coursera переходить на нову технологічну платформу

Пропонуємо вашій увазі офіційне звернення команди розробників відомого навчального порталу з приводу оновлення кількості та якості освітніх курсів.


Ще у 2014 році наша команда почала розробку нової технологічної платформи для підвищення досвіду навчання на наших курсах. Найголовнішим є те, що новий сайт дозволяє отримати доступ до більшої кількості курсів, розширює варіанти взаємодії з ними та забезпечує гнучкий графік для учнів.

Підтримка двох версій одночасно вимагає значних ресурсів, тому для того, щоб зосередити всі наші зусилля на подальшему вдосконаленні сервісу, в минулому році ми вирішили  перемістити всі активні курси на нову платформу. За останні кілька місяців ми працювали в тісній співпраці з нашими партнерами, щоб домогтись цього. Минулого тижня ми оповістили по електронній пошті учнів, які пройшли наші курси про те, що доступ до старої платформі завершиться 30 червня 2016 року.

Ми хочемо пояснити, що, навіть коли доступ до старої платформи закінчиться, майже всі курси, які були запропоновані на ній, будуть доступні в оновленому форматі на новій платформі. Сотні курсів на старій платформі вже перейшли на нову, таким чином, ми очікуємо більше контенту, який стане доступний в найближчі місяці.

Проте, є кілька десятків “старих” курсів, які не з’являться на новій платформі, тому доступ до них закінчиться 30 червня. Вони включають в себе курси, які вже не користуються попитом (наприклад, медицина і технології навчання, які не відображають нещодавні дослідження і прориви у розвитку), навчальні програми, які були оновлені і перезапущені під іншою назвою на новій платформі, а також кілька курсів, які наші партнери університету вирішили закрити з власних міркувань.

Наша мета полягає в тому, щоб надати якомога більше можливостей для наших учнів, а  перехід на платформу, яка дозволяє курсам частіше функціонувати є вкрай важливою умовою для досягнення цієї цілі.

Перехід на новий сайт дозволив нам зробити більше 1,200 курсів доступними на Coursera і запропонувати до чотирьох лекцій кожного курсу в місяць. Для порівняння: в минулому році у нас було менше 300 курсів, відкритих для зарахування, а деякі “користувалися попитом” рідко, наприклад раз на рік.

Coursera_is_Changing_Everything_2

Якщо ви не впевнені, на якій платформі в даний час пропонується ваш курс, вам допоможе ця стаття. Якщо у вас виникли якісь запитання про те, як перехід на іншу платформу може вплинути на ваш досвід, будь ласка, відвідайте наш Центр Допомоги.

Від імені всієї команди Coursera ми хочемо подякувати вам за ентузіазм та участь під час курсів, які ми пропонуємо на обох наших сервісах ці останні чотири роки. Ми з нетерпінням очікуємо на нові знання та можливості!

Коментарів немає.

Залиште свій коментар