Coursera оновлює деякі функції сайту

Згідно інформації з офіційного блогу, один з найбільших світових МВОК-провайдерів у 2016 році планує ряд змін стосовно оцінювання та запису на курс.


Новий навчальний рік обіцяє бути приємним та хвилюючим − адже відкривається реєстрація на нові курси та спеціалізації, а вже у самий найближчий час нас чекають декілька нових функцій на сайті. Ось основні зміни:

Починаючи від сьогодні, коли ви зареєструєтесь на деякі курси, вам буде запропоновано сплатити невелику суму коштів (або звернутись до Coursera за програмою фінансової підтримки), якщо ви бажаєте отримати спеціальні завдання для отримання сертифікату курсу.

Ви також можете обрати курс для вивчення безкоштовно, в такому випадку ви матимете повний доступ до відео, обговорень і практичних завдань, а також можливість переглядати спеціальні завдання для сертифікату.

Наявність цієї опції можна побачити, коли ви натискаєте “вступити” на обраний курс. Більшість програм, які є частиною спеціалізацій, почнуть пропонувати такі можливості вже на цьому тижні, а деякі інші − до кінця року.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар