Coursera досягне економічного успіху через п’ять років

Газета New York Times повідомила, що теперешній голова Coursera Річард Левін прогнозує вихід платформи на економічну рентабельність у найближчі 5 років.


Також в інтерв’ю він зазначив, що творці стартапу планують підняти вартість платного сертифіката Signature Track з 50$-60$ до 100$.

На думку Річарда Левіна, популярність курсів Coursera буде стрімко зростати і все більше людей будуть користуватися платформою для професійного розвитку, а в такому випадку, підвищення ціни є цілком виправданим. Сьогодні Coursera вже є найбільшим постачальником масових онлайн-курсів. Її основними конкурентами вважаються такі МВОК-платформи, як Udacity і edX.

Нагадаємо, що зовсім недавно Річард Левін очолив Coursera. На думку експертів, його досвід, як керівника одного із найбільших університетів, допоможе об’єднати і зміцнити зв’язки ВНЗ та МВОК-платформ. Як говорить професор Левін, турбуватися про те, чи стане Coursera економічно життєздатною, абсолютно не варто, адже вартість курсів у співвідношенні з їх потенціалом дозволить домогтися рентабельності для більшості, а можливо і для всіх партнерів проекту.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар