Codecademy планує поширювати освіту з програмування по усьому світу

Освітній портал EdSurge розповідає про останні досягнення впливового сервісу для навчання програмуванню.


Спеціалісти з навичками у цій галуз, мають усі шанси отримати добре оплачувану роботу. Проте ті, хто будують інструменти для навчання програмуванню, можуть заробити ще більше доларів у вигляді венчурного капіталу.

Це саме стосується і Codecademy, яка планує витратити на це $30 млн, які з’явились завдяки інвестиціям Naspers, медіа-конгломерата з Південній Африці. Існуючий список інвесторів вже включає в себе Union Square Ventures, Flybridge Capital Partners, Index Ventures і сера Річарда Бренсона.

Заснована в 2011 році, Codecademy була однією з перших, яка запропонувала онлайн-вправи з програмування. Вони й досі надихають наслідувачів і конкурентів.

Зараз співзасновник і генеральний директор компанії Зах Сімс згадує, як йому казали, що це буде навик, якому неможливо навчити у школах. Але сьогодні він докладає массу зусиль на чолі з підприємствами, code.org і місцевими урядами, щоб змінити ситуацію з уроками інформатики на краще.

Нью-Йоркський стартап, який пропонує навчальні програми десятьма популярними мовами кодування, в даний час налічує понад 25 мільйонів користувачів. Приблизно половина з них родом з-за меж США, і все це завдяки партнерським відносинам з фондами та іншими державними органами, які постачають перекладацькі та інші послуги в такі країни, як Бразилія, Естонія, Франція та Великобританія.

Влітку минулого року компанія запустила Codecademy Pro, нову послугу, яка обіцяє індивідуальний план навчання разом з додатковим контентом, вікторинами, проектами та зв’язком з консультантом. Ця пропозиція на даний момент коштує $20 в місяць та має “десятки тисяч активних користувачів”, як стверджує Сімс.

Поряд зі створенням нових можливостей, додавши підтримку мобільних пристроїв і розширення пропонованих продуктів, компанія планує збільшити кількість своїх штатних співробітників від 29 до 50 до кінця року.

Ті, хто прагне навчитися програмуванню, сьогодні мають безліч варіантів у формі відеоуроків, МВОК і навчальних офф-лайн лекцій з кодування. Деякі програми навіть пропонують гарантію щодо повернення грошей, якщо учні не зможуть знайти роботу після закінчення. Codecademy не робить ніяких заяв щодо працевлаштування та навіть не пропонує сертифікати після закінчення, проте, Сімс вважає, що портфель проектів кожного учня буде свідчити про їх відмінні навички. Він прагне дати можливість всім і кожному освоїти нові навички для можливостей економічної мобільності. Це може означати як висококласну посаду на фірмі, так і просте створення веб-сайту для свого бізнесу.

На сьогоднішній день функціонує 91 навчальний табір з кодування, який обслуговує близько 18 тисяч студентів, згідно з Course Report, який щорічно публікує звіт про ці програми.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар