Code.org хвилюється за безпеку студентів

Відома просвітницька компанія запропонує безпрецедентні міри для сбереження конфіденційності користувачів, інформує EdSurge.


Code.org, некомерційна наукова організація, яка займається питаннями розширення доступу до комп’ютерних даних,  анонсувала цікавий прес-реліз. Вона запевнює, що видалила 10 мільйонів студентських адрес електронної пошти зі своїх серверів і створила нову політику конфіденційності. Згідно з новою політикою, студенти, які використовують Code.org, зможуть увійти в систему, використовуючи свої адреси електронної пошти, проте, ці адреси не будуть відправлені на сервери Code.org за допомогою методу одностороннього хеш-скремблювання.

Простіше кажучи відтепер гарантовано ніхто не отримає інформації про Ваш e-mail, навіть якщо станеться надзвичайна ситуація.

Оновлена політика безпеки почне працювати вже 22 серпня. Загальні положення та політика конфіденційності Code.org дотепер були відкриті для громадського обговорення.

Організація сподівається стати прикладом і для інших освітніх організацій, розповідаючи:

“Ми зробили це тому, що конфіденційність і безпека даних наших учнів є більш важливим, ніж можливість зв’язатися з нашими користувачами. Ми сподіваємося, що інші освітні веб-сайти використовують той же підхід”.

Code.org також підключила дві нові функції, додаток App Lab і гру Game Lab. Приєднуйтесь!

Коментарів немає.

Залиште свій коментар