Чи бажаєте дізнатись як потрібно правильно вчитися?

Coursera відкриває новий курс з цікавою назвою “Вчимося вчитися: Потужні інструменти розуму, які допоможуть освоїти важкі предмети”.


Автор курсу − Барбара Оклі, яка не дивлячись на шкільні двійки стала професором. Головне завдання курсу − допомогти студентам вчитися максимально ефективно незалежно від досліджуваного напрямку.

З моменту реєстрації на МВОК записалися вже 100 000 людей. Барбара розповідає, що в її планах розповісти студентам про важливі дослідженнях в областях, які вивчають людський розум і можливості мозку − когнітивної психології та неврології.

Також в рамках курсу вона поділиться практичним досвідом, накопиченим нею за роки викладання в університетах складних курсів і програм. Професор Оклі пояснить слухачам курсу, як влаштований процес освоєння, переробки та засвоєння навчального матеріалу в пам’яті людини.

Цікаво, що за словами самого інструктора, будучи ще школяркою вона сама відчувала труднощі в навчанні, особливо їй не давалася математика. Не дивлячись на це, вона зуміла отримати докторський ступінь в такій складній галузі, як проектування систем. Також професор написала книгу, в якій описала свої найвдаліші методики і техніки навчання, а також поділилася корисними порадами.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар