Британська компанія розробила перший МВОК-сервіс для мобільних пристроїв

Провайдери МВОК рухаються вперед і готують нам черговий сюрприз. Нещодавно був запущений Qualt − перший мобільний додаток масових курсів для професійної підготовки.


Qualt співпрацювала з численними технічними компаніями та освітніми установами під час створення програми, яка являє собою курси початкового рівня для недавніх випускників, початківців-професіоналів та інших учнів, зацікавлених в отриманні основних кар’єрних навичок. Перший курс – “Фінанси та Бухгалтерський облік”, був створений у співпраці з міжнародною Асоціацією фахівців з бухгалтерського обліку. У майбутньому компанія планує додати курси з веб-дизайну, бізнесу, системного аналізу та управління проектами.

На відміну від стандартних МВОК, ці курси не призначені для забезпечення повного освітнього циклу. Майкл Каррі, співзасновник компанії-партнера Qualt Floream, написав наступне:

“Поки що, додаток не включатиме в себе масштабні, складні програми навчання. Для початку ми ставимо перед собою за ціль змінити відношення людей до формату навчання за допомогою мобільних пристроїв. Тільки уявіть: так само, як я використовую свій мобільний телефон для швидкого зв’язку з моїми друзями, настільки ж легкий доступ у мене є до чогось того, що корисно для моєї кар’єри та майбутнього”.

Інші провайдери МВОК, а також провайдери професійних онлайн-курсів, таких як Udemy, планують прискіпливо спостерігати за прогресом Qualt. Вони впевнено просувалися в цьому напрямку, незважаючи на те, що такі додатки, які, наприклад, пропонувала компанія Coursera, не дозволяють учням пройти повний курс навчання через свої пристрої. Наприклад, студенти можуть переглянути курси, зареєструватися, завантажити деякі ресурси, такі як відео, для подальшого використання, але, в цілому, отримати оцінювання своїх знань або брати участь у соціальних і спільних аспектах курсів вони не можуть.

Мабуть, буде дуже цікаво поспостерігати, як учні взаємодіють через мобільну платформу. Чи готові вони завершити повний онлайн-курс, і чи є ці курси переходом до більш структурованого комплексного навчання, яке можна буде негайно застосувати на робочому місці? Якщо ці починання стартують успішно, далі з’являться додатки більш високого рівня курсів професійної підготовки, а, можливо, пізніше, навіть і для МВОК у сфері вищої освіти.

Напевно, Ви вже встигли замислитися над питанням: чи хотіли б Ви пройти курс повністю через додаток у Вашому телефоні?

Коментарів немає.

Залиште свій коментар