Безкоштовний ступінь магістра ділового адміністрування від Smartly вже доступний

На офіційному блозі Smartly з’явилася ця чудова новина. Публікуємо переклад офіційного звернення керівництва сервісу з цього приводу.


Ми раді повідомити, що безкоштовна програма для отримання ступеню магістра з ділового адміністрування від Smartly відкриває свої двері для перших студентів вже  цього тижня!

З того дня, як курс відкрився, ми чули тільки позитивні відгуки з цього приводу. З тисяч студентів, які звернулися, ми можемо прийняти тільки 7% до нашого першого класу. Проте, ми плануємо прийняти ще більше студентів у додаткові групи, але пізніше.

Наші студенти родом з кращих шкіл та з різних верств суспільства: від інженерів і фінансистів і до гуманітаріїв. Багато з них зробили кар’єру в таких бізнес-областях, як консалтинг і банківська справа, в той час як інші підприємці є юристами, або навіть ветеринарами. У нас працюють робототехніки з Tesla і Amazon, засновник чайної компанії, яка надає значний дохід фермерам в басейні Амазонки, і навіть студент, який двічі переміг таку тяжку хворобу, як рак!

Програма з ділового адміністрування від Smartly складається з 42 основних курсів, еквівалентних предметам, що викладаються в традиційному ступені. Курси розподіляються на 9 категорій, в тому числі бізнес фонди, бухгалтерський облік, фінанси, дані і рішення, ринки і економіка, маркетинг та ціноутворення, стратегії та інновації, лідерство та управління тощо.

Студенти, які закінчили програму отримують ліцензію, видану Державним управлінням освіти в Вашингтоні, округ Колумбія. Коли вони закінчать університет, вони зможуть зв’язатися з роботодавцями по усьому США, що відкриває їм можливості для подальшого працевлаштування.

Ми з нетерпіннями чекаємо на те, щоб розширити доступ до освіти в Smartly і вважаємо, що безкоштовність та висока якість програми є важливим кроком в цій подорожі.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар