Американськи школи поступово переходять на персоналізоване навчання

Ресурс EdSurge розповідає про новий якісний продукт, який задовольнить найвибагливіші потреби сучасних навчальних установ.


Все більша кількість освітніх організацій та шкільних об’єднань − від iNACOL до Державних шкіл округу Балтимор поступово здійснюють перехід до навчання, яке враховує потреби кожного учня. І, зовсім нещодавно, LEAP Innovations приєдналася до цієї групи.

19 квітня, на некомерційній основі в Чикаго випустили навчальну платформу LEAP − інтерактивний ресурс, призначений для педагогів та адміністраторів для використання в осередці персоналізованого навчання.

“Платформа унікальна тим, що включає у себе дієві стратегії для вчителів. Це є частиною набору інструментів, призначених для виміру ступені практичних занять персоналізованого навчання в шкільному класі”, розповідає генеральний директор LEAP Філіс Локетт в інтерв’ю для EdSurge.

Сервіс пропонує три базові компоненти персоналізованого навчання (воно позіционується як особисто-спрямований процес, в якому відібражаються навички учня та доступні широкі можливості керування напрямком освіти), а також стратегії, розроблені в школі педагогів для досягнення мети. Наприклад:

  • Для спрямованого на учня навчання, де процес навчання прив’язаний до потреб кожного студента, його сильних сторін та \ або інтересів, платформа пропонує вчителям надавати гнучкі умови, групуючи місце та час навчання.
  • Для етапу демонстрації прогресу учня, де студенти прогресують у власному темпі, виходячи з проявлених здібностей, платформа передбачає, що учні мають доступ до кількох варіантів оцінювання. (Тести з декількома варіантами відповідей, усні опитування або рубрики на основі проекту, щоб виказати свої ідеї).
  • Для керування учнем навчального процесу, де вони контролюють або беруть відповідальність за власне навчання, платформа передбачає забезпечення студентів постійним доступом до їх робочих матеріалів.

Анонс був пов’язаний також зі ще однією подією: оглядами системи Персонального Навчання LEAP (один раз він зазвичай відбувається восени, та один раз навесні). Проведений командою LEAP Інновацій, огляди були призначені для опитування вчителів та студентів щодо персоніфікованого навчання в класі — як це відбуваються, який вони мають досвід, чи подобається їм це і таке інше. Локетт також повідомляє, що коли LEAP збирає дані опитування, то платформа та її команда “забезпечує зворотній зв’язок до вчителів для кожного учня, так що вони можуть покращити свою практику.”

Компанія повідомляє, що обидва огляди були розроблені сумісно з Американським інститутом досліджень, протестовані минулою весною учнями та викладачами з Чикаго. Якщо ви зацікавлені в огляді, можете ознайомитись з ним тут.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар