Amazon запускає веб-сайт з відкритими освітніми ресурсами

Нещодавно на сайті Education Week з’явилася інформація про новий освітній сервіс, який дозволить школам завантажувати, управляти та спільно використовувати начальні веб-додатки.


В деякому сенсі це буде схоже на величезний інтернет-магазин одягу або взуття. Нова платформа знаходиться зараз в режимі тестування. За словами Ендрю Джозефа, віце-президента освітнього відділу компанії Amazon, її реліз планується у найближчі 2-3 місяці.

Користувачі сайту зможуть додавати оцінки та відгуки, а також отримувати рекомендації, засновані на їх попередніх вподобаннях. Педагоги зможуть керувати відкритими ресурсами, самостійно публікувати матеріал, який вони розробили, і зробити всю цифрову бібліотеку школи відкритою та доступною в Інтернеті.

Також користувачі зможуть обирати категорії тих відкритих ресурсів, які їх цікавлять. Так само, як покупці на Amazon сьогодні можуть обирати категорії для фільтрації своїх пошуків. Компанія зараз знаходиться у пошуку партнерів для тестувального етапу перед запуском своєї платформи.

Веб-сервіс матиме назву Amazon Inspire та надаватиметься школам у користування безкоштовно.

“Ми взяли на себе зобов’язання, що ніколи не будемо стягувати плату за користування нашими послугами”, розповідає Ендрю Джозеф. “Це буде абсолютно безкоштовна, відкрита платформа для освітніх ресурсів”.

Говорячи про те, що компанія ще не вирішила, як саме вона буде фінансувати Amazon Inspire, Джозеф натякнув, що це може полягати в бажанні користувачів придбати підручники або у використанні можливостей Amazon в самостійній публікації книг. “Ми не знаємо точно, як це буде відбуватия, але ми вважаємо, що у нас є потенціал”, додає він.

Відкриті онлайн-ресурси, які були додані в Amazon Inspire, будуть установлювати теги, пов’язані з метаданими, виявленими за допомогою Learning Registry, мережі обміну інформацією онлайн.

“Усі ці групи – Amazon, Microsoft, Edmodo – публікують свої платформи на вершині Learning Registry”, пояснюють розробники. Ці теги будуть містити інформацію про видавця, місце розташування, предметну область, а також співвідношення стандартів частини контенту, які роблять їх доступними для пошуку.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар