Amazon запускає платформу для зручного пошуку освітніх ресурсів

EdSurge розповідає про довгоочікуваний старт проекту, який зможе допомогти викладачам та учням знайти найкращу програму онлайн-освіти саме для їх навчального закладу.


Ще в лютому EdWeek Market brief повідомив, що компанія Amazon почала бета-тестування нової платформи, яка допоможе вчителям орієнтуватися у “джунглях відкритих освітніх ресурсів”. І ось сервіс “Amazon Inspire” був офіційно запущений на конференції ISTE в Денвері, штат Колорадо.

“Amazon Inspire” – це пошукова система для освітніх відео, планів уроків та ігор. Користувачі можуть здійснювати пошук за такими критеріями, як тема (наприклад, “фракції” або “Конституція”), стандарти, рівень якості і час для завершення. Окрім того, можна оцінювати матеріали від 1 до 5 балів.

Сайт також дозволяє користувачам організовувати набори ресурсів в колекції. Вони, як вважає генеральний директор Рохіт Аргавал, будуть сприяти підтримці “кінцевої мети кожного вчителя”. Педагоги обирають навчальні програми, а потім пропонують напрямки, як можна об’єднати цю групу ресурсів.

В підтримку кампанії #GoOpen, ініційовану Департаментом освіти США, багато ресурсів, завантажені на Inspire, будуть повністю безкоштовними.

На даний момент вже розпочата реєстрація для участі. Аргавал розповідає, що будь-які викладачі можуть подати заявку шляхом надання базової інформації про себе. Уточнимо, що мова не йде про повністю безкоштовний ресурс. Amazon створює плацдарм, який зможе розширитись до єдиного торгового майданчику – не тільки для платних навчальних матеріалів, а й для більш широких академічних та інституційних потреб для шкіл, повідомляє Торі Паттерсон, співзасновник фонду венчурного капіталу Owl Ventures.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар