Amazon допоможе школярам полюбити математику

Як повідомляє ресурс EducationNews Інтернет-гігант роздрібного продажу оголосив про запуск національного руху з дуже високою метою: “Покласти край страху до математики”.


Ініціатива “З математикою я зможу” була створена для допомоги батькам і вчителям у цій непростій задачі. Завдяки ній діти зможуть зробити крок від “статичного мислення” до “мислення зростання”. Для цього почав роботу спеціальний сайт, на якому за допомогою спеціальних безкоштовних ресурсів користувачам пропонується підвищити свої навички з алгебри та геометрії. Там можна знайти цікаві задачі, методичні матеріали, плани уроків і ще багато всього цікавенького.

В основі розробки − освітня система К-12, ось чому все навчання буде веселим та інтерактивним. Чому ж це так потрібно? Адже, згідно з результатами нового дослідження, більше 50% школярів вважать себе недостатньо компетентними у цьому предметі. В той самий час 93% з них повідомили, що добрі математичні навички вкрай необхідні, щоб бути успішним у житті.

Amazon планує замінити негативний настрій учнів стосовно цього освітнього напрямку. Щоб замість думок “Я не дуже добрий в математиці” або “Я постійно роблю помилки” молодь фокусувалася на конкретних результатах навчання, які є наслідком вирішення індивідуальних проблем та задач.

“На наш погляд, мислення про себе як про недостатньо обдарованого або талановитого для математики стає аж занадто поширеним у шкільній середі. Потрібно це змінити розробкою цікавих та продуктивних методів навчання. Адже добрі математичні навички вкрай важливі у житті”, розповідає Рохіт Агарвал, директор освітнього напрямку K-12 компанії Amazon.

Доречі, запуск сервісу дивно співпав з заявами від урядовців і технологічних промисловців США, в яких висловлена стурбованість стосовно недостатньої підтримки урядом створення робочих місць, які потребують складних математичних та інших наукових навичок.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар