Acer презентує ноутбук спеціально для навчання

Представники компанії розповідають, що новий лептоп TravelMate B117 − це їх перший продукт, розроблений спеціально з урахуванням потреб учнів.


Ноутбук оснащений операційною системою Windows 10 Pro, підтримує технологію TechSmart та хмарні сервіси компанії, що дозволяє узгодити процес взаємодії студентів і викладачів. В наявності є програмне забезпечення, що дозволяє вчителю поділитися з класом оцінками або навчальними матеріалами та відстежувати прогрес у виконанні завданнь.

TravelMate B117 має вбудовані світлодіоди на кришці, що блимають різними кольорами. Студент може перемикатись між чотирма різними кольорами для того, щоб вказати свій теперешній статус. Це дозволить вчителю бачити прогрес завдання вже з першого погляду.

Наприклад, учень може перемикатися з одного світла на інше, щоб сигналізувати про необхідність допомоги або завершення робочої задачі. Викладач має у наявності контрольну панель, яка показує число студентів, які вже виконали тест або, навпаки, потребують додаткової уваги. Так само він може побачити кількість вірних відповідей та іншу важливу інформацію.

TravelMate B117 доступний в комплектації з процесорами Intel Pentium або Celeron, має спортивний 11,6-дюймовий дисплей, два цифрові мікрофони, веб-камеру HD з підтримкою HDR та сенсорну панель з підтримкою Windows 10 жестів.

Спеціальна гумова смуга захищає лептоп від падіння та ударів, а зручний шарнір дозволяє йому відкриватися на 180 градусів. Клавіатура пристрою влагостійка.

Наразі Acer ще не оголосив рекомендованої роздрібної ціни або навіть дати, коли “навчальний ноутбук” можна буде побачити у продажу. Тому, якщо вас цікавить більше інформації, будь ласка, слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті виробника.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар