Можливо, і вам потрібно почати вивчати робототехніку?

Віджай Кумар, експерт з робототехніки Університету Пенсільванії, в маленькому інтерв’ю для Coursera пояснює чому кіборги та андроїди – це кльово. Переклад матеріалу здійснено командою MOOCology.


Дослідники з GRASP Lab Університету Пенсільванії проводять час, створюючи модульних роботів, проектуючи наступне покоління біо-технологій та просуваючи останні ідеї машинного навчання. Команда факультету GRASP пояснює учням, як саме роботи сприймають світ, і допомагає підготувати їх до кар’єри в галузі робототехніки та інженерії.

У цьому інтерв’ю ми говоримо з професором Кумаром, провідним інструктором курсу “Aerial Robotics”, про те, чому робототехніка є такою важливою, як саме роботи можуть врятувати життя і чому ми повинні вивчати дану спеціалізацію.

Чому так важливо вивчати робототехніку?

Спеціальні знання в галузі робототехніки – це навик, який стає все більш цінним день за днем, так само, як автономні машини стають супутниками на фабриках, в робочому просторі та вдома. Робототехніка може здатися лякаючою на перший погляд, але це й саме те, що потрібно, бо вона призначена, щоб підготувати тих, у кого є великий інтерес і знання з основ математики для кар’єри в галузі, що швидко розвивається.

Як саме робототехніки змінюють світ?

Високотехнологічні роботи змінюють спосіб, яким ми відповідаємо на глобальні виклики. Роботи допомагають нам швидко знаходити жертв катастроф на небезпечних територіях, боротися з епідеміями більш глобально замість одного пацієнта за раз і буксирувати об’єкти, які у 2000 разів перевищують їх власну вагу.

Ці машини нічого б не вартували без робототехніків, які створили і запрограмували їх. Робототехнік повинен бути в змозі оцінити ряд параметрів та функцій, які він хоче, щоб робот виконанував – знайомство з баченням, сприйняттям, системами управління, автоматизації та машинного навчання мають важливе значення. Ці характеристики є ядром досліджень в рамках GRASP лабораторії і основними напрямками нашої спеціалізації.

На яких характеристиках зосереджуються робототехніки?

Спеціалізація призначена познайомити вас з основними поняттями в галузі робототехніки, наприклад, як навчити робота ходити, бігати і літати. Протягом навчання вам будуть траплятися реальні приклади, надані різноманітною групою експертів в цій галузі. Ви дізнаєтеся, як запрограмувати робота відчувати і орієнтуватися в навколишньому середовищі, а також дізнаєтесь, як роботи реагують на невідомі ситуації. В кінці навчання ви будете мати можливість створити і запрограмувати свого власного мобільного робота для виконання різних завдань.

Яким чином ваша спеціалізація може підготувати учнів до кар’єри в цій галузі?

Наша спеціалізація створена для того, щоб допомогти вам підготуватися до кар’єри в галузі робототехніки, інженерії або в іншій галузі, яка використовує дану технологію. Після успішного завершення 5 курсів, ви зрозумієте, що саме роботи відчувають і міркують про світ, в якому вони живуть, як вони планують тривимірні рухи в динамічному середовищі і як літають або бігають під час адаптації до незнайомого середовища. Ви зможете запрограмувати робота, а в дипломному проекті реалізувати рішення проблем реального робота, який ви створили самостійно.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар